N8 Toplam Arama süresi ve toplam İnternet veri sayacı

• 25 Nisan 2011
  • 2559 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar N8 De toplam arama aranma ve internette ne kadar veri harcadıgımı nereden ögrenebilirim? yardımlarınızı bekliyorum

Yazan: serhatoktar
  2. Menü/Araçlar/İşlem Kaydı Orda Hepsi Yazıyor Dostum ;)

Soc-DooM33 bunu beğendi.
  3. aynen arkadsin dedigi gbi onlari istersen sifirlayablirsinde ;)

4. oraya bakmak hiç aklıma gelmedi tşkler

5. evet degisik yere koymuslar :D

6. hocam ya ben tele 2 kere fabrika ayarı cektim 2 kere yeniden yazılın yükledim ovi hala acılmıyor nedeni ne kesin bir çözüm var mıççforumda herkez bedavaya bir seyler yazmısççben su yeni acılan konuda Qt ile calısan ovi falan yazıordu onu yükledim ondan sonra acılmadı nedeni neden?

7. forumda bir suru konu var oviye cozum diye basima hic gelmedi o yuzden kisisel yorumumu katamyacagim :)

8. sorunun çözüldü sanırım..... yine aklına takılan olursa buradan sorabilirsin...

9. yok düzelmedi ..nalet olsun Qt + ovi konusuna kandım..burda millet hep sallama işler yapıor o konuyu baska bir forumdada gördüm.mal g,b, inandık o arkadasa

10. kardeş o gerçekten çalışıyo yalnız.ben şu anda onu kullanıyorum.mutlaka bi yerde hata yapmışsındır

11. :D baba snirlenme ya cozersin cok problem etme :op: :D

12. Bana o linki atarmısın tekrar deneyeyim...Bugun nokia servie götürdüm bir saat içinde yazılın yüklediler..ama tekrar acılmadı..yetkili kişiye bu sorunla gelen oldumu ve sonuc ne oldu diye sorunca üst servise gönderildi ve telefon değişim oldugunu soylediler..

13. hahahaha çözdüm :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 06:09