N8 Rehberde ufak bir sorun var ?

• 22 Nisan 2011
  • 1649 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arayanların sadece numaraları yazıyor veya mesajlar geldiğinde , bunun bir çözümü var mı ?

Yazan: Cruxman
  2. Rehberinde aynı numaradan 1 den fazla kayıt varsa ondan oluyor olabilir

3. baktım tek tek , bütük numaralardan 1 tane var

4. arkadaşım sen Slide Unlock programını kurmuşsan ondandır kesinlikle çünkü bendede aynı hatayı bu ğrogramı kurduktan sonra verdi kapatıp açtıktan sonra teli görünüyordu ama belli bir süre sonra tekrar aynı isim çıkmıyordu kaldırdım sorun halloldu sende dene

5. benimde 1 numarada öyle mesaj gelince numara yazıyor oturuma girince kayıtlı imi yazıyor. arakende numara yazıyor. benim 1 numara olduğu için sorun yok ama tüm rehberdeyse kolay gelsin :) bu arada slide unlock programını hiç kurmadım

6. yok bendede o program , kafayı yedirdi en sonunda tüm numaraları ezberleyecem o olacak :D

7. birden fazla ayını addan numara varsa olabilir

8. bugün babamın teldede oldu telefonu kapattım açtım düzeldi:d:
    sende yap düzelecektir:ehe

9. bazen bug mu desem artk neyswe o oluyor :D bzende baska isme kaydettgin icinde oluyor o numarayi

10. yok böyle birşey arkadaş dediğin gibi kapadım açtım oldu :vur:vur:vur eyw. aylardır telefon kapanmadığı için kafayı yemiş demek

11. Bende sürekli öyle maalesef rehberde kayıtlı olmasına rağmen sadece numarayı gösteriyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 20:48