N8 Nokia Kom A.Ş yazıyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
N8 Nokia Kom A.Ş yazıyormu?
arkadaşlar bu gün telefonu aldım nokia shoptan aldığım cihazın sağ altında nokia kom aş. garantisi yazıyor türkçe bi arkadaşım daha önce aldı benden onda bu yazı yoktu bu yazı nedir ne den her telefonda yazmıyor?:hmmm

dkircali

Üye
Ben de Nokia Shop'tan aldım bende de aynı yazı mevcut. Şu an bildiğim kadarıyla Türkiye'de N8 i ya Nokia'dan yada paralel ithalat yöntemiyle getirenlerden alabiliyorsun. Garantiyi ithalatı yapan firma sağlıyor dolayısıyla Nokia Shop'tan alınanlarda nokia kom aş. garantisi yazıyor altında.

SilentOne

SilentOne

Üye
ne güzl işte direk nokia ya vercen teli garanti için..

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
kvk genpa farketmiyor hangisine gidersen git yaparlar anlamı o :oke:

BOZO671

Üye
peki neden ozaman kvk'lı N8'in fiyatı shop'takinden 300tl daha yüksek :hmmm eğer bu garanti olayını çözebilirsem bende ucuza shop'tan N8 alıcam :islik :ehe

dkircali

Üye
kvk nın getirdikleri kvk garantisi altındadır ve kvk servislerinde geçerlidir,genpanın ki genpa da ancak anladığım kadarıyla aralarında anlaşma yapabiliyorlar o zaman durum farklı. Almış olduğum bi samsung modeli için konuşayım kvk kabul etmedi kadıköydeki samsung servisine verdim. Yani nokia shoptan alınanlar nokia servislerine gitmek zorunda kalabilirler. İstanbulda oturan biri için bir fark yarattığını düşünmüyorum şahsen.

Anußis

Anußis

Üye
n8in arka kapağı çıkarılamadığı için ön tarafa yapıştırılmıştır fark ettiyseniz diğer telefonların mesela 5800-x6-x3 falan hepsi bataryanın altındaki çipin üstüne yapıştırılmış ve ''Nokia Kom A.Ş Garantisi'' yazıyor yani hiç birşey değiştirilmemiş sadece arka tarafını biz açamayacagımız için öne yapıştırılmıs

Utku

Utku

Üye
nokia garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...