n8 modem yapma

Sponsorlu Bağlantılar

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
    Konu Sahibi
n8 modem yapma
s.a arkadaslar bi sorum olqcak bn komsunun wifi sini kullaniyom ama pcde kullanamiyom.daha onc xpeeia x10 tl wardi onda wifii usb ile paylasip pcdnde giriyordum yani teli modm gibi kullaniyordum.si,di n 8 war cok arastirddim bulamaduim acaba bu telid xperia gibi yapip pcye aktrabilirmiyim neti.

siegfried

Üye
Juikuspot programina bir bakiver..

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
    Konu Sahibi
o pro wifi paylaşmıyo ki paket veriyi paylaşıyo

fener331

Üye
telefonu modem yapma yerine wireless adaptör denesen iyilerinden uzatma kablosu alsan???

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
    Konu Sahibi
nakit harcamayıM dedim köylük yer malum

M@cros

M@cros

Üye
s.a arkadaslar bi sorum olqcak bn komsunun wifi sini kullaniyom ama pcde kullanamiyom.daha onc xpeeia x10 tl wardi onda wifii usb ile paylasip pcdnde giriyordum yani teli modm gibi kullaniyordum.si,di n 8 war cok arastirddim bulamaduim acaba bu telid xperia gibi yapip pcye aktrabilirmiyim neti.
bilgisayara bağlayıp bağlantılardan modem olarak kullan seçerek oluyor diye biliyorum ama denemek nasib olmadı.

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
    Konu Sahibi
cok denedim olmadı

siegfried

Üye
PC de, Nokia Suite kurulu ise, buradan telefonu modem olarak secip internete girebilirsin

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
    Konu Sahibi
suite de cok denedim bi daha karıştırım bakim

Üst Alt