n8 mesaj

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
n8 mesaj
arkadaşlar n8 de mesajları şifrelemek için güzel bi program bilen varmı?ovi store dan ücretsiz message locker yükledim ama pek güzel değil, uygulamaları kapat bölümünden şifresiz kapatılabiliyor.. ücretli yada ücretsiz başka güzel bi program bilen varmı?? :hmmm:hmmm

accman

accman

Üye
Melon Advanced Pro diye bi program var forumda bulabilirsiniz
bu programla rehberi mesajları her klasörü şifreleyebilirsin..

apoalkan

apoalkan

Üye
söylediğiniz konuda ki yorumlara bakılırsa çalışmıyor bu program yani aktif yapılması gerekiyor diye mesajlar var bana da lazım bu pro

accman

accman

Üye
evet ben de bugün denedim aktivasyon istiyor..unsigned'ı var ama onu denemedim bilemiyorum

y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
link verebilirmisiniz

[alikan]

[alikan]

Üye
Kesinlikle sana tek tavsiyem Advanced Phone Lock. Bende bu forumdan indirdim sorunsuz kullanıyorum süper bir program inanılmaz iş görüyor. UpLoad bilsem yapardım
Sadece mesaj klasörünü şifrelemiyor telefonunda istediğin her şeyi her yeri şifreleyebiliyor. Mesajlar Galeri Rehber Ajanda Oyunlar Programlar vs vs
Ben programı Mesajlarım, Fotoğraflar ve Videolarım için kullanıyorum. Telefonumu her yere atabiliyorum kimse özelimi benden izinsiz bakıp kurcalayamıyor :)

Yukarıda bahsedilen Melon u bende denedim sorun çıktı fakat bunda çıkmadı sorunsuz kullanıyorum. Sana son bir tüyo program yanlış hatırlamıyorsam s60 versiyonu s^3 te sorunsuz çalışıyor bende forumda bi yerden indirdim ama hatırlamıyorum. s60 bölümünden indirip bi dene sorun çıkmazsa keyfine bak ^^

• Beğen
Tepkiler: accman
accman

accman

Üye
[alikan];3391849' Alıntı:
Kesinlikle sana tek tavsiyem Advanced Phone Lock. Bende bu forumdan indirdim sorunsuz kullanıyorum süper bir program inanılmaz iş görüyor. UpLoad bilsem yapardım
Sadece mesaj klasörünü şifrelemiyor telefonunda istediğin her şeyi her yeri şifreleyebiliyor. Mesajlar Galeri Rehber Ajanda Oyunlar Programlar vs vs
Ben programı Mesajlarım, Fotoğraflar ve Videolarım için kullanıyorum. Telefonumu her yere atabiliyorum kimse özelimi benden izinsiz bakıp kurcalayamıyor :)

Yukarıda bahsedilen Melon u bende denedim sorun çıktı fakat bunda çıkmadı sorunsuz kullanıyorum. Sana son bir tüyo program yanlış hatırlamıyorsam s60 versiyonu s^3 te sorunsuz çalışıyor bende forumda bi yerden indirdim ama hatırlamıyorum. s60 bölümünden indirip bi dene sorun çıkmazsa keyfine bak ^^

teşekkürler kardeşim denedim gerçekten güzel programmış..
link :
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...x640-s60v5-nokia-5800-xpressmusic-399998.html

• Beğen
Tepkiler: n000k
SilentOne

SilentOne

Üye
bnde şimdi indirdim kurdum baya işe yarar

y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
[alikan];3391849' Alıntı:

süpermişşş, çook teşekkür ederim :heyo::heyo::heyo:

juju6611

juju6611

Üye
N8'de kurulur sanırım demi?

synergy11

synergy11

Üye
vayy güzel program

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt