N8 Kendi kendine kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Onnurda

Onnurda

Üye
    Konu Sahibi
N8 Kendi kendine kapanıyor
Arkadaşlar telefon hackli idi. Birgün birkaç uygulama yükledim: font zoomer,whatsapp kapatıcı,ttpod,Mobile cleaner,youtube downloader,Task manager gibi. Sonra telefon bozuldu. Telefonu şarja takıyorum doluyor sonra şarjdan çıkartıyorum hiçbir şey yapmayınca açık duruyor ancak şarj olsada internete bağlanınca veya kamerayı çalıştırınca telefon 5 dk içinde şarjı bitmiş gibi uyarı veriyor ve kapanıyor, veya normal beklerken telefon çalınca hemen kapanıyor. Sonra açma tuşuna basıyorum ve bastıktan 30 sn sonra yine kapanıyor. Telefona düzelir diye orjinal flash attım yine düzelmedi. Sorun yazılımla ilgili mi yoksa bataryanın ömrü mü bitti ? Çözüm nedir?:hmmm
Evet arkadaşlar lütfen yardımcı olun kafayı yicem, :vur

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
pek yazılımsal gibi durmuyor.bataryası değişti mi hiç? veya batarya ile ilgili bir tamir gördü mü önceden

• Beğen
Tepkiler: Onnurda
messevim

messevim

Üye
bence bataryası öldü. Garantisi varsa yolla garantiye.

• Beğen
Onnurda

Onnurda

Üye
    Konu Sahibi
Telefon normal beklerken sorun yok ancak internete girince veya birşey yapınca 5 dk ya kapanıyor . Eğer batarya sorunlu olsaydı beklerkende sorun çıkarmaz mıydı? Garantisi yok bataryada değişmedi :hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bence servise falan vermeden önce hafızayı biçimlendir(varsa hafıza kartınıda)sonra hard format ve süit üzerinden yeniden yükle seçeneği ile yazılımı güncelle.

• Beğen
hizan

hizan

Üye
arkadaşım hiç bir şey yapmadan servise ver bataryada temassızlık var.

• Beğen
Onnurda

Onnurda

Üye
    Konu Sahibi
Bence servise falan vermeden önce hafızayı biçimlendir(varsa hafıza kartınıda)sonra hard format ve süit üzerinden yeniden yükle seçeneği ile yazılımı güncelle.
Hafızayı biçimlendir demişsinya e-depo hafızaya bilgisayardan biçimlendir mi diyeceğim yani? Yoksa bilgisayardan biçimlendir mi diyim?

- - - Eklendi - - -

bana da öyle gibi geliyor evet..
Telefon beklerken hiçbir sorun yok birgün bekliyor ama güç gerektiren durumlarda hemen kapanıyor. Mesela sms atarken atmadan kapanıyor bunlar temassızlıkla ilgili mi yoksa ömrü bittide güç gerektiren şeylerde dayanamayıp kapanıyor mudur? Bi de ben bi kaç uygulama yükledikten sonra böyle oldu diye düşünüyorum virüsle ilgili bir durum değildir di mi ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yazılımsal da olabilir donanımsal da..nihai kararı servis verir ancak.

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Depo hafızayı telefonun dosya yöneticisinden biçimlendirecen.

• Beğen
Onnurda

Onnurda

Üye
    Konu Sahibi
Bataryanın ömrü bitmiş batarya değişti sorun çözüldü teşekkürler

Üst Alt