N8 in ekranı oled mi? amoled mi?...

uribaju

Üye

mantıklı iyi düşünmüşsün

qsaw

Üye
adam işi çözmüş

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
neyse sonuçta bi fark varmış, o kesinleşti herhalde, C7 ekranı N8 inkinden daha iyi görüntü veriyor...

qsaw

Üye
o zaman en iyi ekran c6-01 de

^BaRoN^

Üye
Kutuya bakın yazar bu kadar basit,Benim kutuda amoled yazıyor...

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 clear black ve aynı zamanda piksel yoğunluğu daha fazla C7 ve N8 e göre, o yüzden en iyi görüntü C6–01 de...

qsaw

Üye
c6-01 clear black ve aynı zamanda piksel yoğunluğu daha fazla C7 ve N8 e göre, o yüzden en iyi görüntü C6–01 de...
desene en iyi tel bizimki atbi görntü bakımından bende diyorum bu benim c7 c6-01 den neden soluk

moscow89

Üye
Sidik yarıştırmaya gerek yok herkes kendi bütçesine göre telefonunu almış yok biraz parlak yok biraz daha net daha iyileride varken çok konuşmaya gerek yok! Herkese hayırlı olsun güle güle kullansın... Kulüp çekişmesi haline getirdiniz konuyu.

qsaw

Üye
aynen konu kilit

IVI-Elia

Üye
Şimdi link koyamam ama Nokia Europa/Nokia Germany/Nokia United Kingdom sitelerine bakın n8 oled.
Benim c7 var ve benim kuzenin n8 var çok rahat fark var bi de c6-01 c7 ile aynı n8den daha iyi

Arkadaşlar C6-01 C7 den net diye birşey yok ikisi netlikte aynı ama C6-01 ' in ekranı daha küçük olduğundan net gözüküyor konu kilit yoksa tartışma çıkıcak iyi forumlar .

Tepkiler: qsaw

SuaT6027

Üye
tartışıyorsunuz sonra tartışma çıkacak konu kilit diyorsunuz tartışmayın kardeşim

N8 in ekranı oled mi, AMoled mi,sorun bumu ya..... o iki harf fazlalığından dolayı 8 sayfa yazı yazılmış.yapmayın yazıktır yahu