N8 için Ftp uygulaması SymFTP_S^3_unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
N8 için Ftp uygulaması SymFTP_S^3_unsigned
Arkadaşlar çok basit ve kullanışlı bir uygulama Telefona kurup hangi sürücünüzü paylaşacağınızı ayarlıyorsunuz isterseniz kullanıcı adı şifre veriyorsunuz. Daha sonra bilgisayarın web tarayıcısından server adresini girerek ulaşıyorsunuz telefonunuzun sürücüsüne.

Tarafımdan denenmiştir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105, Kurtuluş40 ve ChavRash

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

denizlily

Üye
slm,indirdim.tedlden adresi portu kullanıcı adı şifreyi alıyorum,filezillada hepsini doğru bi şekilde giriyorum,filezilla bağlantı zaman aşımı diyor olmuyor.ne yapmam lazım,win x64, hizmetlerden falan mı ağ ayarları falan?

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler Eline sağlık

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarın kendi tarayıcısından girince direk çalışıyor birde telefon port açtığında simge yeşil olması lazım
slm,indirdim.tedlden adresi portu kullanıcı adı şifreyi alıyorum,filezillada hepsini doğru bi şekilde giriyorum,filezilla bağlantı zaman aşımı diyor olmuyor.ne yapmam lazım,win x64, hizmetlerden falan mı ağ ayarları falan?

denizlily

Üye
aynen dediklerini yapıyorum ustam fakat olmuyor bak ekran görüntüleri de şöyle:

önce açıyorum telden (N8),adresi portu kullanıcı adını şifreyi alıyorum yeşil oluyor:

sonra internet explorer da aynı firefox da chrome da windows explorer da aynı hatta filezilla da durum bu:

:vur:vur:vur:vur:vur neyi yanlış yapıyorum ne yapmam lazım? :vur:vur:vur:vur:vur

najanaja

najanaja

Üye
aynen yeşil ışıkta fakat bütün tarayıcılar web sayfası görüntülenemiyor diyo. başka bi ayar warmı?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
super bir sey

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar be Xp kullanıyorum belki farkeder ayrıca
Telefonda ayarlarına tıklayın kullanıcı adı şifre belirleyin port aynı kalsın Share yazan kısımdan bir sürücünüzü seçin bende E seçili anonymous bende işaretsiz birde böyle deneyin

najanaja

najanaja

Üye
Arkadaşlar be Xp kullanıyorum belki farkeder ayrıca
Telefonda ayarlarına tıklayın kullanıcı adı şifre belirleyin port aynı kalsın Share yazan kısımdan bir sürücünüzü seçin bende E seçili anonymous bende işaretsiz birde böyle deneyin

dediklerinin hepsi dediğin gibi zaten yinede yok. Neyse vazgeçtim zaten gereksiz gördüm kaldırdım. ben dukto kullanıyorum memnunum anında veri transferi yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt