N8 Hafıza Kartı Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
N8 Hafıza Kartı Seçimi
arkadaşlar telefonun 16 gb hafızası artık doldu 800 mb boş kaldı geçen evin önünde miting vardı bayaa bi kalabalıktı bi çekeyim dedim dehşet kalite çekim yapıyo bi baktım 1.5 gb bi video tutmuş :) harddisklerde dolu mecbur kart alıcaz

1. seçenek Lexar 16 gb class 6

2.seçenek toshiba 16 gb class 4

3.seçenek kingston 16 gb class 4

4.seçenek team 8 gb class 10

5.seçenek toshiba 32 gb class 4

Arkadaşlar bu 5 inden hangisini almalıyım aklımda olan özellikle toshiba 16 gb class 4 ve lexar 16 gb class 6 lexar cazip geliyor ama marka önemli mi class ı yüksek diye lexar mı almalıyım yoksa kaliteden şaşma toshiba kingston olsun class 4 bile onlardan güçlü mü dersiniz yada hafızadan feragat et gel sen 8 gb class 10 al mı dersiniz önerilerinizi gerekçeleriyle bekliyorum bu konu genel anlamda herkese bilgi verir hemde bazı arkadaşlarda eminim düşünüyorlardır hangisini alsam vb sizin ek önerileriniz olursa başlıktaki kart seçeneklerine eklerim :oke:

Utku

Utku

Üye
1.Seçenek:oke:

CunningHunteR

CunningHunteR

Üye
Arkadaşım 1.Seçenek iyi bir hafıza kartı değil yazma ve okuma hızı maximum 6mb/sn
2.Seçenek en iyisi yazma hızı 10mb/sn okuma hızı 20mb/sn
Okuma ve yazma hızı yüksek olduğu için telefonda kasmada yapmaz
1.seceneğin kart okuyucusuna aldanma :)

cabal21

cabal21

Üye
ben kingston 8GB SDHC4 kullanıyorum gayet iyi performans veriyor fakat sana tavsiyem toshibadan şaşma. Kington'un sahtesi piyasada çok aldığın yer çok önemli bu konuda. Kıy paraya biraz al toshiba ve almışken en yüksek kapasiteli olanı al.

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
2.cisini alıcam heralde şimdi 8gb alırsamda hafıza az gelicek toshibanın uzman2111 arkadaşın dediği gibi yazma ve okuma hızı class 4 olmasına rağmen iyi fiyatlar 32 gb felan alınabilirde yazık o paraya şimdi alıcam 150 tl ye yaz sonu olucak 100 tl gereksiz o yüzden 2. seçeneği almayı düşünüyorum cabal 21 toshiba cidden iyi :oke:

uribaju

uribaju

Üye
ben de toshiba 16gb kullanıyorum tavsiye ederim fiyatıda 70-80 civarlarında..

SilentOne

SilentOne

Üye
bulabiliyorsan 16 gbnin class 8 ve üstünü bul

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
32 gb al
daha nice nitingler çekersin :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt