"n8 hacklemek mi hacklememekmi"

 • 7 Mayıs 2011
 • 2123 Okunma
 • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar n8 telefonumu hackliyim mi garantiden falan çıkarmı :hmmm

  çıkmayacaksa hacklemek istiyorum

  yardımlarınızı bekliyorum
   


  Yazan: sek07
 2. Hacklersen garanti dışı kaLır. ama Garanti zamanında Orjinal yazıLımını YükLeyip gönderirsen bişey olmaz ama hackLiyken bi sorun olupta Kapanır acılmaz flnsa Garanti dışı kalabilir.:oke::oke:
   
 3. Tekerleme gibi başlık,çok düşündünmü:ehe
   
 4. hııım tamam en iyisi hacklememek :S
   
 5. konu kilit
   
 6. eski telefonum N82 idi ve hackli idi. 3 kere falan istanbula servise gitti ve herhangi bir problem yaşamadım. bence aynı durum N8 dede geçerli olacaktır. ama benim ipimle de kuyuya inme, nokia clup servislerine danışıver.
   
 7. hacklemek garanti dışı bırakıyorsa neden bu adamlar symbian 3 ün kodlarını insanlara açıyorlar.. diyelim ki geliştiriciler uzmanlar için yayınlıyorlar pekala Nokia nerden bilecek benim yazılım uzmanı olduğumu satarken meslek sormuyor ya:) yani kısacası hacklemek garanti dışı bırakmıyor cihazı en kötü ihtimal ovi den orjinal yazılımı yüklersin yollarsın..fakat hafıza kartı ve cihaz hafızanı mutlaka yedekle ve biçimlendir...adamlar kıl kapabilir...
   
 8. Bence hacklememek sertifika aldıktan sonra zaten hackle işin olmuyor herşeyi kurabiliyorsun benim N82 hackli fakat bilmiyorum ama N8 i hacklemeyi düşünmüyorum. Sadece sistemi etkileyecek yazılımları kuramıyosun operator logsu kaldırmak gibi ama onunda çalışanını yapmışlar artık kaldırılabiliyor.
   
 9. cihazı şimdi hacklemeyenler ileride mutlaka ister istemez hackleyecektir..tabiki cihaza modifiyeli fw yüklemek isteyenler ve bu işten zevk alanlar..bakınız 5800 custom fw lere birde orjinal 5800 fw lerine...göze hitap edenler mutlaka hackleyecektir:)çünkü custom fw ler hackli yapılıyor geneli insanlar uğraşmasınlar diye...
   
 10. bizzat ben olsam telefonu hacklemem
   
 11. kafam karıştı :S
   
 12. hackleme sertifika al imzasiz uygulamalari imzala oyle yukle hack gereksiz
   
 13. Hack yapmana gerek yok. Zaten herkezin kafasını karıştıranda Garanti konusu diğer arkadaşında dediği gibi telefonun eğer kapanıp hiç açılmazsa işin zor. Hack yaptın diye garanti dışı kalabilme ihtimali yüksek. Sen en iyisi OPDA'dan sertifika al istediğin uygulamaları sertifikala kur.
   
 14. hackleme taraftarı değilim içinde her şey var ne oldu belli değil..
  aldım sertifikamı herşeyi imzalıyıp kuruyorum.. hackle mackle işim olmuyor:oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 06:05