N8 güncelleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuduruklaz

kuduruklaz

Üye
    Konu Sahibi
N8 güncelleme sorunu
tlfn'na yeni bir güncelleme bulunuyor diye bir mesaj geldi bende güncelleme için wi-fi bağlantısı yaptım ve güncelleme dosyasını indirdim yüklenirken hata verdi güncelleme dosyası bozuk diye şimdi hem o indirilen dosyayı silemiyorum hemde güncelleme yapamıyorum...

Gelen güncelleme widged ekranı

backwater

backwater

Üye
suitten tekrar güncellemeyi dene,yine düzelmezse flash at

Dj_ReaL-ist

Dj_ReaL-ist

Üye
Menü > Uygulamalar > Yazılım Güncellemesi yoluyla yapılan yazılım kurulumu, kurulum dosyası herhangi bir nedenle bozulmuşsa başarısız olur. Kurulum dosyasının yeniden indirilmesini sağlamak için Yazılım Güncellemesi klasörünü cihazdan şu şekilde silin (Symbian^3 cihazları, ör. Nokia N8-00):

1. Cihazı Depolama modunda bilgisayara bağlayın (Menü > Ayarlar > Bağlantı > USB > Depolama seçeneklerini belirleyin).
  2. Bilgisayar yoluyla cihaz klasörünün içeriğini (TMP* files) silin: E:\private\20019119\[2000f85a]\data.
  3. Güncellemeyi yeniden deneyin
Cihazın tarih ve saatinin de doğru olduğundan emin olun. Tarih doğru değilse güncelleme kurulumu başarısız olabilir.

kuduruklaz

kuduruklaz

Üye
    Konu Sahibi
Menü > Uygulamalar > Yazılım Güncellemesi yoluyla yapılan yazılım kurulumu, kurulum dosyası herhangi bir nedenle bozulmuşsa başarısız olur. Kurulum dosyasının yeniden indirilmesini sağlamak için Yazılım Güncellemesi klasörünü cihazdan şu şekilde silin (Symbian^3 cihazları, ör. Nokia N8-00):

1. Cihazı Depolama modunda bilgisayara bağlayın (Menü > Ayarlar > Bağlantı > USB > Depolama seçeneklerini belirleyin).
  2. Bilgisayar yoluyla cihaz klasörünün içeriğini (TMP* files) silin: E:\private\20019119\[2000f85a]\data.
  3. Güncellemeyi yeniden deneyin
Cihazın tarih ve saatinin de doğru olduğundan emin olun. Tarih doğru değilse güncelleme kurulumu başarısız olabilir.

biraz geç oldu sanırım ama teşekkür ederim sorun çözüldü :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt