N8 Editlenmiş klavye sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delidolunet

delidolunet

Üye
    Konu Sahibi
N8 Editlenmiş klavye sorunu
Arkadaşlar merhaba.

Nokia QWERTY klavye editor ile kendime özel bir klavye yaptım ve nokia firmware editor ile yaptığım bu klavyeyi 14 koduyla Türkçeye ekledim. Kullandığım sistem belle ve türkçeydi. Aynı cfw'nin üstüne sadece kendi klavyemi ekledim, tekrar paketleyip telefonumu flashladım ve telefonumu açınca 15-20 sanaiye nokia yazısı görünüp belle gelmeden telefon kendini kapatıyor.

Aynı cfw'yi normal türkçe klavye ve türkçe sistemle kurunca (ivo777 3.1 üstüne türkçe klavye ve türkçe sistem yaması) çalışıyor. Ben bu sistemde küçücük bir edit yapınca çalışmıyor telefon, dead flash atmak zorunda kalıyorum kendi klavyemin olduğu sistemi yükleyince.

Nerde hata yapıyorum? Kendi klavyemi bi cfw'ye entegre etmem için ne yapmam gerekli? Entegre etmeye çalıştığım klavye 11x4 modelinde.

Lütfen yardımcı olun... Çok teşekkür ederim.

belco2

belco2

Üye
kJ Cé åbBÜ ÿ  El yazñsñ Tam ekran el yazñsñ Küçük QWERTY klavye Alfasayñsal tu_ takñmñ 
QWERTY klavye %0N/%1N Hecele Word: :   El yazñsñ Küçük QWERTY klavye
QWERTY klavye Alfasayñsal tu_ takñmñ Tam ekran el yazñsñ@ El yazñsñ ))z:\resource\apps\peninputmodeswitcher.mbmㆠ@@$@@% $ = T s „  ™ ¢ § :x

delidolunet

delidolunet

Üye
    Konu Sahibi
kJ Cé åbBÜ ÿ El yazñsñ Tam ekran el yazñsñ Küçük QWERTY klavye Alfasayñsal tu_ takñmñ
QWERTY klavye %0N/%1N Hecele Word: : El yazñsñ Küçük QWERTY klavye
QWERTY klavye Alfasayñsal tu_ takñmñ Tam ekran el yazñsñ@ El yazñsñ ))z:\resource\apps\peninputmodeswitcher.mbmㆠ@@$@@% $ = T s „  ™ ¢ § :x

kardeşim çok sağol ama karakterlerinde bir sorun var sanırım okunmuyor yazdıkların :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...