N8-00 Flash'tan sonra telefonun açılmaması

Sponsorlu Bağlantılar

chakal58

chakal58

Üye
    Konu Sahibi
N8-00 Flash'tan sonra telefonun açılmaması
Arkadaşlar, telefonun kodu 059D576. Belle Refresh bu koddaki N8'e gelmediği için Navifirm+'tan Euro 2 Turkey'in dosyalarını indirdim. Fakat flash'ta sorun çıktı, anlamadım niye. Dead phone olarak aynı Euro 2 Turkey dosyalarıyla flash attım. İlk başta tamamlandı dedi ama Nokia yazısı geliyor sonra telefon tekrar kapanıyor. Belle ilk sürüm dosyalarını indirdim 059D576'ya göre ama yine olmadı ya flash tamamlanıyor telefon açılmıyor ya da flash'ta hata alıyorum.

Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Downgrade Yap Tekrar Flashlamayı Dene

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
dosyalar alt versiyon olmamasina dikkat edin mutlaka ya ust yada ayni versiyon olucak.
kullandiniz versiyon 111.030 ise ya aynisi yada 111.040 olucak eger 111.040 kullaniyorsaniz 111.030 atamazsiniz her seferinde dead phone olur.

chakal58

chakal58

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor yine aynı hatalar... Bir başarısız oluyor bir tamam diyor ama yine de açılmıyor...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Cihaza hard format atmayı dene,sürüm nolarını iyicene kontrol et

chakal58

chakal58

Üye
    Konu Sahibi
Cevap için biraz geciktim kusuruma bakmayın.

Bu 600 MB'lık dosyayı indirip onu da atınca sorunsuzca telefon açıldı. Cevap yazanlara çok teşekkür ederim.

FINDIKSİ

Üye
Cevap için biraz geciktim kusuruma bakmayın.

Bu 600 MB'lık dosyayı indirip onu da atınca sorunsuzca telefon açıldı. Cevap yazanlara çok teşekkür ederim.

nasıl yaptın off ben yapamıyorum ya bir yer de hata alıyorum :(

chakal58

chakal58

Üye
    Konu Sahibi
nerede hata alıyorsun ki

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Arkadaşlar çok acil tel açilmiyor söylediklerinizi yaptim olmadi adim adim yardimci olacak bi arkadaş lütfen acilll...

Üst Alt