N79 Wifi Bağlayınca kitlenip yeniden başlaması

Sponsorlu Bağlantılar

djlazo31

Üye
    Konu Sahibi
N79 Wifi Bağlayınca kitlenip yeniden başlaması
Merhaba arkadaşlar. Nokia N79 telefonumu yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve şu ana kadar bana sorun çıkarmamıştı. Taa ki düne kadar dün cihazımı elime alıp wireless modemime bağlayıp internete girmek istediğimde modemi seçtiğim anda cihaz kilitlenip yani ekran kararıp yeniden başlatıyor kendini. Belki yazılımsal bir sorundur dedim soft format attım fayda etmedi. Hard format attım fayda etmedi en son yeniden yazılım kurup telefonu flashladım yine düzelmedi. Galiba sorun donanımsal. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardım önerilerinizi bekliyorum.

foreverthe

foreverthe

Üye
Güncelleme varsa son güncellemeyi yapan. Zaten donanımsal bir sorunsa bizim yapacağımız bir şey yok servis yolu gözükür :bilmm

djlazo31

Üye
    Konu Sahibi
Garanti biteli yıllar oldu. Servis yüzsüzce ister 200 tl şimdi mecbur telefon yükseltecez gibi görünüyo. Bende donanımsal bir sorun olduğundan %90 emin gibiyim ancak bir de buraya sorayım belki aynı sorunu bir şekilde düzeltebilen vardır dedim bir ümit yazdım. Çok da memnundum telefonumdan ayrılık vakti geldi demek ki.

Hasand.

Hasand.

Üye
soft format at sorunun cozulur . Veya telefonu guncelle( tas patlasın 10 dakıkanı almaz))))))))

djlazo31

Üye
    Konu Sahibi
soft format at sorunun cozulur . Veya telefonu guncelle( tas patlasın 10 dakıkanı almaz))))))))

Mesajımı okumadınız galiba atılmadık format bırakmadım cihazı yeni firmware ile flashladım bile düzelmedi.

Üst Alt