N79 ışık sensörü çalışmıyor??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
N79 ışık sensörü çalışmıyor??
arkadaşlar N79 ışık sensörünü bilen arkadaslar vardır telefonun ekran ısıgını kısmaya veya arttırmaya yarar fakat benim bu özellik artık çalışmıyor sebebi nedir acaba bilen veya daha önce başına gelen varmı yardımcı olurmusunuz çok muzdaripim bu konuda :S

harun22

harun22

Üye
Dostum bence telefonun tüm sorunlarıyla ilgili servisine gönder. Yada yeni bir telefon al artık miladı doldu zaten bu telefonların...

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
ahh bende oyle dusunuyorum zatende para sıkıntısı buna izin vermiyo öğrenciyiz sonucta:))

harun22

harun22

Üye
Ucuz yollu bi telefon bulursun merak etme :)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
sensör çalışmıyorsa ekrandan ışık zamanını 5 sn. ye yap en azından böyle telafi edersin kaybını yada ekranın aydınlatmasını azalt

legend5858

legend5858

Üye
Telefonu direk sensör tarafına gelecek şekilde düşürmediysen servise yolla.Yazılımsal olduğunu düşünmüyorum.

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
Ucuz yollu bi telefon bulursun merak etme :)
açıkçası N79 özelleklerinden aşagı dusmek ıstemıyorum ya bu ozellıklerde ya da daha kalıtelısı olsun ıstıyorum ondan degıstıremıyorum zaten telefonu :)

----------Eklendi @ 19:33:55 ---------- Yazıldı @ 19:32:58 ----------

sensör çalışmıyorsa ekrandan ışık zamanını 5 sn. ye yap en azından böyle telafi edersin kaybını yada ekranın aydınlatmasını azalt
amacım şarjdan tasarruf faln değil yüksek ışıkta duruyo telefon kısılmıyo oda akşamları gözümü rahatsız ediyo malesef

----------Eklendi @ 19:35:05 ---------- Yazıldı @ 19:33:55 ----------

evet yazılımsal değil zaten bu lanet telefonu gondermem ıcın bıcok sebep var garantıye gondersem bırsuru sorunu yaptırmam gerekıcek buda bana pahalıya patlıcak yenı telefon alsam daha karlı :))

cyber

cyber

Üye
servise ver gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt