N73'te ''Z:\Data\Sounds\Digital'' klasöründe değişiklik yapabilmek (silme, vs.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erebitizkin

Üye
    Konu Sahibi
N73'te ''Z:\Data\Sounds\Digital'' klasöründe değişiklik yapabilmek (silme, vs.)
Arkadaşlar bir sürü dosya yöneticisi programları yükledim ama ''Z'' hep salt okunur modda. Nokia'nin orijinal sesleri üzerinde değişiklik yapmak istiyorum. 4 gündür arıyorum, hiçbir şey bulamadım. Program vs. varsa lütfen link atın. Çok önemli.

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Kardesım synbian modifiye bolumunde anlatılmaktadır istegin bazı programlarla oynamalar yapılıyor oke dene bakalım bi bays

erebitizkin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım, dediğin yeri inceledim, fakat istediğim bilgi yok.
Telefonuma X-Plore programını yükledim. Z:\Data\Sounds\Digital klasörüne geçiyorum ve bazı şarkıları ordan çıkarmak (silmek) istediğimde salt okunur olduğu için yapamıyorum. O klasörden ''Beep.rng''yi silmek istiyorum. Biliyorsundur; Call Recorder programları kayıt yaparken bip sesi çıkarıyor. Bip sesi çıkarmayan başka programlar da gördüm ama aralarından en iyisi Call Recorder. Diğer programlar ''Hide'' olarak çalışıyor. Ama Call Recorder'den çıkış yapsak dahil program aktif halde kalıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

JeT72

Üye
bende yardımlarınız bekliyorum xD

Serkan_ist_26

Üye
benı duyan varmı

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben de n93 var webde ön bellehı hafıza kartını görmesını ıstıyorum bılen vARMI

nesbay

Üye
bende bende beep ten kurtulmak istiyorum s60 v3 beep off yok , beep i silemedim de silebilen var mı hbr verin bekliyorum

unalosma

Üye
arkadaslarr bendede n73 var.benımm sorunumidıjıtal saatt rengi.siyah yapmak ıstıyorumm.acaba nasıll yapabılırımm..

zirvenet007

Üye
bende bu dertten muzdaribim ama nedense bu işi yapabilen yok heralde daha teknoloji okadar ileri değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt