N73ME Bıktırdı - Hafıza Kartı Bozuk

 • 2 Ekim 2012
 • 619 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba arkadaşlar ;
  öyle bir sorunla karşı karşıyayım ki delirmek telefonu sallayıp denize atmak mümkün . Telefon cebimde iken telefon donmus bataryayi çıkartmadan işlem yapmıyordu. Telefonu açtım açılmadı nokia yazısında takıldı ve en son beyaz ekran geldi .sorun hafıza kartında (2GB) idi , kartı çıkarttım Pin kodu sordu açıldı telefon. Kartı açıldığında taktım ama gene dondu işlem yapmadı ve Hafıza kartı bozuk dedi. Kartı her taktiğımda hafıza kartı bozuk deyip 2saniye içinde telefon donuyordu. Bugün arkadaşlardan 4gb ve 8gb lık kart aldım gene aynı sorun oldu . Ama iki fark gözlemledim . Kendi kartımda Hafıza kartını çıkart seçeneği yok hemen donduruyor telefonu.diğer kartlarda ise donma yok ve Hafıza kartı çıkartın seçeneği vardı diyordu ama bu kartlarda da Hafıza kartı bozuk diyordu. Biraz karıştırdım ama sorunum bu arkadaşlar , ilgili arkadaşlarım desteğine ihtiyacım var. Son olarak kendi kartım pc de görüyor ama telefonda yeni biçimlendirmeme rağmen okumuyor telefonu donduruyor. Hafıza kartımı bozuk acaba yoksa hafıza kartının yuvası mı ?
  Teşekkürler. .
   


  Yazan: Mustafa Dümen
 2. hafıza kartının yuvası bozuk büyük ihtimal tipik n73 sorunu
   
 3. o zaman joistık takımı ile değişecek . peki benim kartta donuyor iken diğer kartlarda telefon donmuyor bu konu hakkında bir fikriniz var mı efendim? cevap için bu arada teşekkürler. .

  - - - Eklendi - - -

  o zaman joistık takımı ile değişecek . peki benim kartta donuyor iken diğer kartlarda telefon donmuyor bu konu hakkında bir fikriniz var mı efendim? cevap için bu arada teşekkürler. .
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 16:10