N73le ram uzantılı kanallar nasıl izlenir lütfen yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akrep_81

Üye
    Konu Sahibi
N73le ram uzantılı kanallar nasıl izlenir lütfen yardım.
Arkadaşlar symbian tv'ye yeni kanallar eklenmiş show, atv, fox, tnt gibi ama ben açmaya çalışınca medya klibi oynatılamıyor diyor. Diğer kanal5ası sorunsu9 açıyos

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
o kanallar mms ile başlayan linkler olduğu için S60 v3 telefonlara çalışmaz

akrep_81

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol dj eşref. Ben zaten senin paylaştığın adreslerden izliyorum. Ama verdiğin atv ve fox rtspleri bağlanılamıyor diyor. Bana bu kanallar çok lazım

dj eşref

Üye
Çok sağol dj eşref. Ben zaten senin paylaştığın adreslerden izliyorum. Ama verdiğin atv ve fox rtspleri bağlanılamıyor diyor. Bana bu kanallar çok lazım

zaten atv ve fox rtsp degıl onlar mms uzantılı o yuzden acılmıyor

akrep_81

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu mms uzantılı olan kanallar vodafon hatla 5800 ve c6-01 model telefonlarda açılıyormu. Telefonu değiştireyim.

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
evet o telefonlarla açılıyor ama vodafone sınırsız internet kullanıyorsan onun internet hızı olan 128 kbps mms kanallarını oynatmaya yetmiyor :D

akrep_81

Üye
    Konu Sahibi
ilginiz için hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Ben en iyisi artık bu kanalları araştırmaktan vazgeçeyim.

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
ben de tnt yi çok araştırdım Kurtlar Vadisi ni izlemek için, ama yok olmuyor.. Ben de vazgeçtim. Vodafone Mobil tv aylık 5 lira bi sürü kanal, kaliteli görüntü, daha iyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt