N73 yeni versiyonu çıkmıs nasıl yükleyecem...........

• 2 Mayıs 2011
  • 1411 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. evet arkadaslar bugun bılgısayardan baktım N73 yenı versıyonu cıkmısmı dıye baktımkı yenı versıyon cıkmıs telefona usb kaplosunu taktım ama nereye tıklayacam nasıl yukleyecem bılemedım sızden bana bu konuda ayrıntılı 1 sekılde anlatırmısınız nasıl yapacagımı bılmıyorum.............

Yazan: dj eşref
  2. güncelleme indir demeniz yeterli oluyor.

3. kardes usb kabloyla baglandıgımda suankı kullandıgım versıyonu V 4.0747.31.0.1 23-11-2007 RM-133 NOKIA N73 (F7-01) gosterıyor yanı yenı cıkan versıyonu gostermıyor aynı versıyon ama ben ınternetten baktıgım zaman yanı nokıa.com dan baktıgımda N73 cun yenı cıkmış versıyonu gosterıyor bunu demek ıstedım nasıl yukleyecem telefona bana ayrıntılı 1 sekılde soylermısınız arkadaslar

4. Banada lazım

5. Bir yanılgıya düşüp te telefonunuzu sakın "N73 internet edition"a dönüştürmeyin. Yeni versiyon odur muhtemelen. Yüklerseniz telefonunuz %60 yavaşlar, Çince olur (İngilizce kullanırsınız) ve en can alıcı nokta, geri dönüşü yoktur...

Ancak çok eski bir yazılım kullanıyorsanız Nokia Software Updater i yükleyerek telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayıp, bu program üzerinden kolaylıkla yazılım güncelleyebilirsiniz.

Not:
    Telefonunuzda bataryanın altında Nokia Kom. A.Ş. yazmıyorsa muhtemelen paralel ithalattır ve yazılım güncellemesinden sonra Türkçe dil seçeneği ortadan kalkabilir. Bilginize...

6. bilgi ıcın cok tesekkur ederım sagolun arkadaslar

7. bilgi için çok teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 01:23