N73 yeni versiyonu çıkmıs nasıl yükleyecem...........

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
N73 yeni versiyonu çıkmıs nasıl yükleyecem...........
evet arkadaslar bugun bılgısayardan baktım N73 yenı versıyonu cıkmısmı dıye baktımkı yenı versıyon cıkmıs telefona usb kaplosunu taktım ama nereye tıklayacam nasıl yukleyecem bılemedım sızden bana bu konuda ayrıntılı 1 sekılde anlatırmısınız nasıl yapacagımı bılmıyorum.............

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
güncelleme indir demeniz yeterli oluyor.

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
kardes usb kabloyla baglandıgımda suankı kullandıgım versıyonu V 4.0747.31.0.1 23-11-2007 RM-133 NOKIA N73 (F7-01) gosterıyor yanı yenı cıkan versıyonu gostermıyor aynı versıyon ama ben ınternetten baktıgım zaman yanı nokıa.com dan baktıgımda N73 cun yenı cıkmış versıyonu gosterıyor bunu demek ıstedım nasıl yukleyecem telefona bana ayrıntılı 1 sekılde soylermısınız arkadaslar

phasan

phasan

Üye
Banada lazım

nfsnihat

nfsnihat

Üye
Bir yanılgıya düşüp te telefonunuzu sakın "N73 internet edition"a dönüştürmeyin. Yeni versiyon odur muhtemelen. Yüklerseniz telefonunuz %60 yavaşlar, Çince olur (İngilizce kullanırsınız) ve en can alıcı nokta, geri dönüşü yoktur...

Ancak çok eski bir yazılım kullanıyorsanız Nokia Software Updater i yükleyerek telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayıp, bu program üzerinden kolaylıkla yazılım güncelleyebilirsiniz.

Not:
Telefonunuzda bataryanın altında Nokia Kom. A.Ş. yazmıyorsa muhtemelen paralel ithalattır ve yazılım güncellemesinden sonra Türkçe dil seçeneği ortadan kalkabilir. Bilginize...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
bilgi ıcın cok tesekkur ederım sagolun arkadaslar

phasan

phasan

Üye
bilgi için çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt