N73 Otomatik tuş kilidi sorunu acillll LÜTFEN....


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firemanmurat

Üye
    Konu Sahibi
n73 Telefonum var ama otomatik tuş kilidi yokmudur yoksa ben mi bulamıyorum bilmiyorum. Anca güvenlik koduyla idare ediyorum şimdilik ama otomatik tuş kilidi var ise çok işime yarayacak. lütfen bu konuda bana yardımcı olun
şididen teşekkür ederim...
 
  • Beğen
Tepkiler: albayceyhun
Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Öncelikle senin kullandığın telefon benim almayı düşündüğüm telefonlardan biri ama şunu demem gerekirse malesef o telefon için çok az program var piyasada... Sen Google'a s60 program yaz sana binlerce program çıkar herkes bunlardan kullandığı için ve arz talep meselesi olduğu için piyasada N serilerine uyumlu program pek yok ...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt