N73/N73ME v4.0839.42.2.1 son sürüm sertifika sorunu ve çözümü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlatılanları aynen yaptım. Çoğu uygulamada başarılı olundu fakat asıl sorun şu arkadaşlar.
Bazı uygulamalarda program tam yüklenmek üzere biterken "Yüklenemiyor" hatası alıyorum.
Bu sözünü ettiğim uygulamalar eski versiyonda sorunsuz yüklenebiliyordu.

Örnek uygulama : 3rd telefonlar için n-gage programdır.

Yardımınızı bekliyorum. Bu hata neyden dolayı oluyor.

telefonum n73 me c sys klasörü görünmüyor ne yapmam gerek

çok teşekkür ederim kardeşim emeğine sağlık

paylaşım için tşk ederim insallah calısır

habbuj

Üye
çok sağol kardeş

hbpgks

Üye
kardeş sys\bin yoluna yapıştırmıyomuyduk olmadı ole denedım o zaman oldu benım çok saol valla oldu yaaa )

bnm n73 x-ploreyi yükledikten sonra acmıo kardes yardımcı olsan

bende daha X-PLOREYİ yükleyemedim
Diğer işlemlerin hepsi bitti sadece hafiza kartindaki o iki dosyayi X-PLORE ile C-SYS içine atacağim ama X-PLORE yükleyemiyorum.Telefonu bugün versiyon attirdim.
v4.0839.42.0.1
arkadaşlar bi şekilde x-plore yada herhangi bir dosya yönetici yüklemeliyim ama nasıl?

yav canını yidiklerim bi durun hele ne güzel yazmışsınız ikinizde ben bu dediklerinizi yaptım amma c:\ sys kasörüne bişi kopyalaamadıgım gibi içinide göremiyorum benn ne yapayım şimdi

emeğine sağlık kardeş teşekürler

arkdaşlar C: sys/bin içine atın o zamn oluyo hem bazılarında dosya isimleri büyük şaşırmayın yani

tşk . paylaşım için on numara

saol walla ne çektim ben bundan sayende yaptım

JIGSS

Üye
n95 te de oldu arkadaşlar...cok saolun

aagraa

Üye
CK1991 Kardeş Merhaba; Bende N73 ile Denedim Ama Sonuç Alamadım Hala Bana Sertifikalı Problem Çıkartıyor Ve Dediği Şu "Yüklenemiyor Sertifika Tarafından Kısıtlanıyor" Ne Yapmam Gerek Bendeki N73 Mevcut Versiyon: 4.0839.42.2.1 Nasıl Çözebilirim Bunu ?

rico_80

Üye
tşkler allah ne muradınız varsa versin...

mcs003

Üye
telefonu hacledim sayende allah klawyene zeval vermesin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...