N73 N-Gage Yükleme Anlatabilecek Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oqzhn

Üye
    Konu Sahibi
N73 N-Gage Yükleme Anlatabilecek Var Mı?
Arkadaşlar N73'e N-gage yüklemek istiyorum.İnternette bazı anlatımlar var ama buralardaki linkler kırık ve anlatımlar çok karışık.Bana açık sade ve düzgün bir şekilde anlatabilecek arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: legendaw

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Nasıl çok karışık?.Forumda olması lazım ilk önce N73 için olan modülü yükleyeceksin.Yukledikten sonra patch(yani yamasını zaten içinde var küçük bir araştırmaylada bulursun).Ha unutma n73 de N gage oyunları oynanmaz diyenler halt etmişlerdir.Babalar gibi çattırr çatır oynuyorum n73 de ama oyunalrdan sıkıldım artık yav

Oqzhn

Üye
    Konu Sahibi
ben bi tane buldum forumda fakat onda da link kırık eğer sağlam linkli bi anlatım bulursanız.Lütfen link verin.

lazo611

lazo611

Üye
Kardeş Opda Sitesinden Sertifika Al İstediğin Dosyayı Sertifikala... Hack'a Gerek Kalmadan İstediğin Uygulamayı Yükle Bozuk Olanlar Hariç Ben Öyle Yaptım N-Gage'yi Yükledim...Ama Hata Veriyor Oyun Yükleme Sırasında...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bi deneyelim bakalım

tusubasa

Üye
once sertifika olayını cömz sonra buraya uye ol n73 üç için en son sürüm sertifika olyını burdan üye ol ok

khytr89

khytr89

Üye
Zamanında nokia n73 ve n93 için orjinal n-gage programını yayımlamıştı n-gage nin sitesinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...