N73 Music Edition >>> tuşları değişik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
N73 Music Edition >>> tuşları değişik
n73 me üzerindeki tuşlar değişik

--------------- Ekleme ---------------

şu resimdeki 1-2-3-4-5 tuşlarının önündeki işaretler ne işe yarıyo??

canturgay

canturgay

Üye
ilk defa gördüm.. bilgisi olan arkadaşlar vardır muhakkak..

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu telefonu yakın bi zamanda alıcam ama bu tuşları görünce kafam karıştı acaba ne işe yarıyo?? bazı n73 me yok bazılarında var. bilgisi olan arkadaşlardan cvp bekliyorum..

oguziverson

oguziverson

Üye
bnim n73 me bunlar yoq garip bi işaret onlar bi anlam çıkaramadım

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sakın bu n73 me o işaretli olanlar kaçak geliyo olmasın. ben n73 me bulunduğum yerde sadece 1 dükkanda buldum. orası genpa adında ufak bi dükkandı. alıp almamak arasında kararsız kaldım. sizce alayım mı ?? bana bi fikir verin

xkadir61

xkadir61

Üye
bence sahte değildir. çünki orjinallerin hepsinde joistick hafif sağa eğri, bak ondada eğri:D

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yani baktığım yerde maketinin üstündede bu çizgilerden vardı. ama telefonun gerçeğinin üzerinde var mı bilmiyom. varsa n73 me alıyım mı yoksa normal n73 mü alıyım ??

xkadir61

xkadir61

Üye
arada çok fark yoksa n73me al kardeşim. hem 2gb h.kartı veriyordu zannedersem.

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
81 ytl fark var. ama işte o tuşlar yüzünden kafam karıştı. herhangi bi sorun yaşarmıyım ?? bide sorduğum yerde garantili ama bir firmaya bağlı dedi.

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
bendede vardı ondan çinde uretılmıstı belkı cınde uretımdır

xkadir61

xkadir61

Üye
ne demek bir firmaya bağlı. olurmu öyle şey. hiçbir firma kendi başına garanti vaat edemez. ediyorum diyorsa yalan söyler. kvk, genpa,başarı. bunlardan biri değilse ,bence sağlam garanti sunan biryer bak.
ayrıca ben olsam. 81 ytl daha verip me almam.

--------------- Ekleme ---------------

sakın arkadaşım imei numaralarını incele. içinden ve arkasında yazanlar aynı olsun. ve imei'nin 7ve8. karakterleri 00, 01, yada 10 olsun. yani ;xxxxxx01xxxxxxx gibi. :ok2:

olivetti

olivetti

Üye
müzik çalar çalışırken ileri geri sarma sarkı değiştirme olayına yarayabilir.

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ya işte dediğim gibi garantisi var dedi ama bir firmaya bağlı dedi. sorduğum yer genpa olması lazım. ufak bi dükkandı.

schumici

schumici

Üye
bu işaretler bence uzakdoğu ülkelerininin alfabesiyle ilgili. hani onlarda gördüğümüz gerip kutucuk şeklindeki şeyler yok mu işte onların her biri bi kelimeyi temsil ediyo uzakdoğu alfabelerinde. onların yazımında kullanılıyo bildiğim kadarıyla.
ayrıca garanti olayına dikkat et. bildiğim kadarıyla uzakdoğuya satılan telefonlar türkiyeye getirilmiyo. o sebepten telefonun kaçak olma ihtimali yüksek olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt