Telefon Tavsiyesi N73 mü N73 Music Edition mu ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
N73 mü N73 Music Edition mu ??
n73 ile me arasında kararsız kaldım. sizce hangisi daha iyi. hangisini alıyım.

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşım o senin isteğine bağlı... Eğer telefonunu aynı zamanda bir müzik çalar gii kullanmak istiyorsan me alman gerekir. Ancak normal bir telefon gibi kullanıcaksan me olmayanı da işini görür. Aradaki fiyat farkını da unutma...

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
aralarında pek bi farkda yok karar senın

proferbil

Üye
n73 işini görecektir. zaten son versiyonla birlikte n73 ile n73me %98 benzerlik gözteriyor. sadece kulaklık farkı var. ama bi tek kulaklık için de o kadar fark ödenmez. n73 diyorum

olivetti

olivetti

Üye
daha ucuza kaçacaksan n73 al,sonra güncellemeyle me yaparsın,kulaklığıda bulabilirsen temin edersin.paran varsa uğraşma yükseltmeyle direk al me yi.zaten tek farkları müzik tuşu ile kulaklık sesi,81 ytl fiyat farkı diye biliyorum.

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
normal n73 çok donuyo ve kilitleniyo diye duydum bu doğru mu ??

schumici

schumici

Üye
n73 e kimse taş atmasın. benim sana tavsiyem normal n73 al çünkü kapak alternatifleri daha bol. n73 me deki mat siyah benim şahsen hiç hoşuma gitmiyo. n73 me ye vereceğin parayla normal n73 alırsın üstünede kalitelisinden 2gb hafıza kartı ve orjinal n73 me kulaklığı alırsın. paran bile artar. ve istediğin renk seçiminde de daha alternatifli olursun:oke:

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bende öyle yapıcam zaten. yarın gidip alıcam n73. sonunda kararımı verdim. :oke:

wwwkaanwww

Üye
s.a yha bn bişi sorcaktım:
şimdi bn çhok ses düşkünü bi insanım ama kulaklık olarak dehil sesi dışarı verme olarak çok yüksek çıkmasını istiorm n73 ve n73 me arasında kaldım bazı arkadaşlarım dioki ses n73 me de n73 e göre daa az çıkıo yani n73 biraz da fazla ses çıkıomuş
1.bu doğrumu
2.tam tersimi
3.hangisini almalıyım
?????????

osezer10

osezer10

Üye
arkadaşım n73 ile n73 me arasındaki 2 fark war biri siyah olması biride yanında 2gb hafıza kart hediye vermesi başka ses açısından falan hiç bi fark yok tarafımca denenmiştir hiç gerek yok öyle 100ytl falan fiyat farkına al n73 hayatını yaşa

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Ben denemedim ama ses farkı varmış diye duydum doğru yanlış bilemem

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben normal n73 kullanıyorum. Diğer n73me ile kıyaslama yaptım ses konusunda ikisininde sesi aynı çıkıyo bence bi fark yok. Normal N73ü al derim. Ben 6 aydır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.

ht_333

Üye
n73 ve n73me aynı yükseklikte ses verir.ama n73me`deki yazılım sayesinde tel. kullunılmaya alışıncaya kadar kasmadan kullanılırsa tel. süper çalışıyor(DONMA VE KASILMALAR NERDEYSE HİÇ OLMUYOR).Bence (hiç tereddütsüz) n73me al

baba22

Üye
n73 me al bence

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
N73 aldım 7 ay oldu kullanıyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım.

bayro91

bayro91

Üye
bende arkadasların yanlıs düşünüyo aksine n73 me den dah fazLa ses çıkıyorur bende bu ay sonunda alıcam ınsallah n73 me

aragorn63

Üye
arkadaşlar aynısnı uyguladım. gerçektende n73 ü n73 me ye çeviriyor. evet en fazla20 dk içerisinde herşey bitiyor.. ve n73 me telefonunuz oluyor... çok güzel oldu valla sevindim. arkaşlarıma hava atabilirim artık :)))). herkese selam.. maxicepe devam.. herkese sevgiler.

Neverex

Üye
Arkadaşlar benim de bir arkadaşımda N73 me var sesi biraz fazla çıkıyor galiba ya da bana öyle geldi N73 de N73me de kaba telefonlar bence her ikisi de güzel değil sen başka telefonlara yönelmelisin bence

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
nokia n73 music edition kullandım çok iyi bi tel normalden daha iyi yoksa yapmazlardı kullandığım için bizzat biliyorum .normal n 73 kullananlar şikayetçi çabuk bozuluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...