n73 acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayazabi

ayazabi

Üye
    Konu Sahibi
n73 acil yardım
arkadaşlar video görüntüler görüntü ve video klasöründe görünmüyor sadece dosya yöneticisinde görebiliyorum görüntü ve video kısmına nasıl taşıyabilirim herşeyi

can karayel

can karayel

Üye
*#7370# yap format at düzelir:oke:

olivetti

olivetti

Üye
arkadaşlar video görüntüler görüntü ve video klasöründe görünmüyor sadece dosya yöneticisinde görebiliyorum görüntü ve video kısmına nasıl taşıyabilirim herşeyi
:megafon:arkadaşım 7370 yöntemiyle formatta telefon hafızası rehber notlar,mesajlar dahi boşalır.önemli olanları yedekle.:oke:

kimyager89

Üye
arkadaslar bende n73 m.e var ama biraz kasıyor bir bilgisi olan varmı bir de ben n 73 te televizyon izleyebilirmiyim bir öneri

fanatikprisoner

fanatikprisoner

Üye
Televizyon izlenebilir tabi ama kendi menüsünde olan programdaki hizmet şu an türkiyede yok.
Şebeke operatörünüz bu hizmeti destekliyosa izlemeniz mümkün tabi ücretlendirme bölümüne dikkat

--------------- Ekleme ---------------

Telefonunuzdaki kasma işlemi aşırı program yüklemesi hafızanızın hemen hemen hepsinin dolu olması ve internete giriyorsanız telefonunuzdan internette gezmiş olduğunuz sayfalardaki çoğu dosya ve resim kaydolur daha sonraki girişlerinizde sayfalar daha açılsın diye ama bu hafızayı dolduruyo ve taramada görünmüyo bunun için Sitede gerekli programlar var ben X-plore yi kullanıyorum ordan sistem klasörlerine girip bu dosyaları temizlemek gerek (detay isteyen arkadaşlar mesaj atabilir) emeğe saygı lütfen

kimyager89

Üye
slm bendede n73 m.e var telsiim hattan ücretsiz izliyorum

trktprk6767

Üye
Mesajlardan kullanilan hafizayi hafiza karti yap,i$lem kaydini 1gün yap tel.hafizasindakileri h.karta ta$i uygulamalarida h.karta kur by

yakupoglu

Üye
bunları hafıza kartına taşıyınca televizyon izleniyo mu
ama nereden izlenio

acilll yardımmm.N73 ten bedava nasıl televizyon izleyebilirimmmmmmmmmmmm.

finishci

Üye
dostum ben Finishci. San en güzel program smartMovie'dir
Bilgisayardan dönüştür Tel.de izle Çok net Televizyonu Bpş ver

freedoom034

freedoom034

Üye
dostum ben Finishci. San en güzel program smartMovie'dir
Bilgisayardan dönüştür Tel.de izle Çok net Televizyonu Bpş ver
aynen ben anycool aldımda ne oldu abi televizyon izleniyor ama elimizde kaldı yaa televızyonu tv den videoyu telden izle meni tavsiye edeim:)

erhan0052

erhan0052

Üye
virüs girmiş olabilir bilgileri yedekle format atmayı dene
:aman2:

erdalbattal

erdalbattal

Üye
kardes yapacagın sey basıt hafıza kartındaki bilgileri pc ye veya baska hafıza kartına at sonra hafıza kartını bicimlendir dosyalarını tekrar hafıza kartına aktar iş bitmiştir

DİETRİCH

DİETRİCH

Üye
izleyebilirsin ama bence iyi değil çözünürlük kötü hat üzerinden izleyebiliyosun ayarlarını yapman gerek artı telefonun zayıf sinyalde veya çekmiyorsa izleyemezsin. kasma sorununa gelince program lar ve fazladan yüklenen temalar dır yada 2 ayrı virüs programı yüklemesi yaptıysan bi tanesini kaldırmanı tavsiye ederim

arkadaşlar ben bir kaçtane n73 te denedim kendimde kullanıyorum mesaj hafızasını hafıza kartı yaparsan eğer hafıza kartı 1 veya 2 gb sa çok kasıyo tel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt