---n73 acil yadrım lütfen---

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih541

Üye
    Konu Sahibi
---n73 acil yadrım lütfen---
arkadaslar n73'ü me yapmak için nemesis ile prodouctkodunu alamadım bende dilinin değişeceğini düşünmeden software ile güncelleme yaptım sonrasında olan oldu telefon hızlandı kamera ve ses kalitesi arttı ama malesef dil ingilizce oldu türkçeye çevirmek için ne yapmalıyım nemesis'i kurdum büyütec-phone info- scan uyguluyorum ama ne telefonon imeisi ne de başka birşey çıkıyor.sol alt köşede sürekli error diyor.telefonu türkçe yapmak için ne yapmalıyım lütfen acil yardım edin şimdiden teşekkür ederim

fercel307

fercel307

Üye
arkadaslar n73'ü me yapmak için nemesis ile prodouctkodunu alamadım bende dilinin değişeceğini düşünmeden software ile güncelleme yaptım sonrasında olan oldu telefon hızlandı kamera ve ses kalitesi arttı ama malesef dil ingilizce oldu türkçeye çevirmek için ne yapmalıyım nemesis'i kurdum büyütec-phone info- scan uyguluyorum ama ne telefonon imeisi ne de başka birşey çıkıyor.sol alt köşede sürekli error diyor.telefonu türkçe yapmak için ne yapmalıyım lütfen acil yardım edin şimdiden teşekkür ederim

nemesis programının 4-5 tane versiyonu var uyumlu olanı bulman için indirip tek tek denersen görecektir telefonu.bnde 6630 u bu yolla çevirmiştim türkçeye

fatih541

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle teşekkür ederim arkadaşım ama bu nemesis'in uygun olanını bi türlü bulamadım ne yapacam bilmiyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt