N72 Ve N70 Için Tam Ekran Foto çekme Programi Ariyorum

Sponsorlu Bağlantılar

mekale

mekale

Üye
    Konu Sahibi
N72 Ve N70 Için Tam Ekran Foto çekme Programi Ariyorum
evet arkadaşlar böyle bir pro varsa paylamnızı rica ediyorum

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Ancak s60 için bulabilirsin.. N70ve üzeri hiç duymadım:(

mekale

mekale

Üye
    Konu Sahibi
evt ama n70 ve 72 de symbian 60....

chadashh

chadashh

Üye
sitede böle bir program hakkında konu açıldıını ve programın sunulduunu hatırlıorm bi bakıorm şmdi ;)

mekale

mekale

Üye
    Konu Sahibi
hala bulamadım arkadaşlar...bir yardım lütfen

aptül

Üye
eet bende bulamadım bir yardım dayılarrrr

dreamboys69

dreamboys69

Üye
ya aslında gereksiz bişey bu.symbianlarda tam ekran olmuyor,pro bulman gerek ama aradıgına degmez...sonuçta aynı fotoyu çekiyor...:oke:

mami24

mami24

Üye
Ewet Arkıler Bende Kaç Zamandır Arıyorom Lütfen Elinde Olan Varsa Siteye Koyarsa çok Memnun Olacam

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
ya tam ekran olsa ne olmasa ne çektikten sonra tam ekran görsen yeterli bence

tmac_fuat

Üye
yaa arkadaşlar kimse bahsetmemiş ama ben fotoyu çekerken göstermediği bi yerleri de fotoğrafa alıyor
daha doğrusu telefonu düz tuttuğumda çektiğim fotoğrafta , .çekerken sağ tarafta kalan ve görünmeyen kısım , galeriye gittiğimde görünüyor ve fotoğrafı öyle çekiyor ,
Bu sorun bitek bende mi var bilmiyorum lütfen yardım edin ,bu programı uzun zamandır arıyordum sonunda buldum ama kullanamıyorum

deli_kan

deli_kan

Üye
Nokia'dan Python for S60 uygulamasını daha önce yüklemediyseniz, Tam Ekran Kamera ile birlikte yükleyebilirsiniz. Python for S60 Python programlama diliyle yazılmış uygulamaları açmak için kullanılır.
Tam Ekran Kamera Programı ve Python indirmek için

Eğer daha önce telefonunuza Python for S60 kurduysanız, sadece TamEkran Kamera'yı içeren yükleme paketimizi indirebilirsiniz. Tam Ekran Kamera Programını indirmek için

ALINTIDIR..

willrock

willrock

Üye
arkadaşım koymuş yoksa bn koyucaktım gerek kalmadı birde diğer arkadaşlara kapak olsn kimileri s60 için war diyo n70 ne tabanlı acaba uzay tabanlımı hahahaha

onur_piton

Üye
kardes ındırmek ıcın uye olmak gerekıo uye oluyorum sonra gırısı yapıoyorum bole bı kullanıcı kayfı yok fılan dıo

fayar79

fayar79

Üye
n70 VE n 72 İÇİN TAM EKRAN FOTOĞRAF ÇEKEBİLME SYMBİAN S60 FP 2 VE FP3 UYUMLU TELEFONLARDA BU PROGRAMIN ÖZELLİKLERİ
2MP ANA KAMERA ÖZELLİKLERİ VE VGA 1,4 MP ÖN İZLEMELİ KAMERAYI 3 MEGAPİXELE KADAR ÇEKİM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ SUNMAK
CELL LOCATİON POSİTİONS KULLANARAK BULUNDUĞUNUZ KONUMA GÖRE PROFİLİNİZİ YER DEĞİŞTİRME OLANAĞI SAĞLAMA
naturel ve negativ objektif yani siyah beyaz çekim yapabilirsiniz gece gündüz durumunu farkeden bir otomatik netlik düzeltici flaş aksamı
mini ve extendet özellikleri ile kayar kapak arkası hızlı ve yavaş çekim yapabilme özelliği
360 derece dönebilen yatay ve dikey olarak çekim yapma olanağı vardır Ayrıca fotolarınıza çerçeveler ekleyebilirsiniz
programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz he

arkadaşlar programı kurulumu biraz uzun sürebilir ve ayrıca ekte verilen dosyaların hepsini alırsanız (kurulum esnasından size gösterilecek) TE starter yazılım acılıp sonra kapanıyor bunu sebebi N70 gibi telefonlarda sdk desteğini pyton yazılımı olmadan alamayışınızdır
bu yüzden gerekli pyton yazılımını
linkinden direk download yapabilirsiniz (acılan sayfada eski ve yeni sürüleri mevcuttur)
TEŞEKKÜRLERİNİZİ VE + REPLERİNİZİ MUTLAKA BEKLİYORUM
ayrıca yeterli hediye rep ve puanına ulaşabilirsem buradan bluetooht 2.0 ın wireless ağlarına nasıl bağlanacağı ve N70 için bir wireless sihirbazının nasıl yapılacağınızıda anlatacağım
s60 3rd edition kullanan arkadaşlar mesela N73 N75 telefonu ve üstü kullanan arkadaşlar da wlan sihirbazı hanygo nun yazılımını kullanabilirler kendim bizzat kullandım ve test ettim
İNDİREBİLECEĞİNİZ ADRES
Ayrıca symbian s60 ile ilgili sorularınızıda bekliyorum N70 kullanıcısıyım mail adresim [email protected]

selam orhan

selam orhan

Üye
bilmem web hati na bakın o sitede maxicep kadar bulmazsınız ancak gende bulursunuz

kado58

Üye
:kop:dfferterterterterttertertetetteejshaddfdgfsjhagasjad :D

ahmet 14

Üye
Bidebunu deneyin .rar :ehe