N70'te Sürekli 3G Şebekesi Nasıl olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafaalkun

Üye
    Konu Sahibi
N70'te Sürekli 3G Şebekesi Nasıl olur?
Nokia N70 kullanıcısıyım Telefonumun sürekli 3G Şebekesinde görünmesi için Ne yapabilirim bir Yöntemi Ya da programı Var Mı?

emrekekil

emrekekil

Üye
kardeş önce phoenix diye bi program var şuan tel den girdiğim için linkini veremiyorum o program i indir google a phoenix 2009 download yazarsan çıkar o programı indir kur ondan sonra telini usb ile bilgisayara bağla pc süite ye filan gerek yok bilgisayarda n 70 bağlandı diye gözükürs e yeter programı kurduktan sonra şuan tam hatırlamıyorum ama program in üstünde product menü filan var onların en başında ki yani en solunda file olması lazım ona tıkla open hele bilmem ne var ona tıkla karşıma tel modelleri filan çıkar ora da n70 direk yazmıyor ama RM-84 yaz çıkar tel i görürse product menüye gir üst taraftan orda product system yazar ona gir orda iki kutucuk çıkar üstteki kutucuğa tıkla wcdma ya getir write de tel yeniden açılır ve artık 3g dedir şebeke ayarlarına gir şebeke modunda umts yazarsa olmuş demektir biraz uzun oldu ama hadi olur inşallah ben bir kaç kere yaptım oldu n70 de

mustafaalkun

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler kardeş bi deneyeyim

mustafaalkun

Üye
    Konu Sahibi
Bunun bi programı filan yok mu arkadaşlar telefonun sürekli 3G Şebekesi göstermesi için?

abuzer02

abuzer02

Üye
Programla olurmu bilmiyorum ama şu kesin ki bulunduğun yerdeki baz istasyonunun 3G sinyali vermedikten sonra ne program yüklesende boş yani hangi operatôre abone olursan ol bulunduğun yerdeki baz istasyonunun 3G'yi desteklemesi lazım

Eğer bulunduğun yerde 3G'nin olup olmadığını öğrenmek istiyorsan
telefonunun menüsünden
ayarlar/şebeke/şebeke modu ve daha sonra karşına
GSM ve Çift mod diye iki seçenek çıkacak bunlardan
çift mod olanı seçersin.
İşte bu kadar.

mustafaalkun

Üye
    Konu Sahibi
Telefon çift modda nedense benim evde yok bu 3g şebekesi bir alt sokakta 3g çekiyor:)Bir de sürekli mobil internet kullanıyorum ondan bu konuyu açtım sanırım programla da olmayacak:D

yunus5055

yunus5055

Üye
Tokatın şehir merkezindeyim 3g bi geliyo bi gidiyo :) ... Zaten ne hikmetse bi gittimi gelmek bilmiyo .... 24 saatten en fazla yaklaşık 10 saatinde 3g var ... Detaylı bir anlatım yapında arkadaşlar bizde halledelim şu işi :) ... Tel n70 ... Itiraf ediyorum 10 saat biraz abartı oldu :) ...

rapperboy09

Üye
Çözüm önerisi sunacak arkadaşlar varsa yazsın lütfen önemli bir konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt