N70 pc suite ile internete bağlanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

06lord06

Üye
    Konu Sahibi
N70 pc suite ile internete bağlanmak
Pc suite ile internet hızlı mı?Yoksa yavaş mı?Birde pc suiteden interneti açınca istediğimiz taracıdan yada oyundan internete girebiliyormuyuz?Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

mstf_l

mstf_l

Üye
evet istedigin gibi kullanırsın ama hızı internetin bulundugun yerde nasıl cektigine baglıdır

06lord06

Üye
    Konu Sahibi
Saol

xqz5

Üye
Pc suite usb kablo ile baglanırsan. usb nın belırlı bır hızı var ondan fazla kullanamazsın ınterneti sanırım 800 kb idi. Yanı 80 kb. download hızı. İnternetın hızlıdır İnş :)

akondd

akondd

Üye
telefonun çekmesine bağlı olarak değişi bide gece 12 den sonra baya bi hızlanıyo 1 2 ay kullanmıştım ben msn facebook gibi sosyal ağları rahatlıkla kullanabilirsin

celibar

celibar

Üye
hız aldığın pakete, telefonun modeline, şebeke bağlantısına göre degisir.genel olarak hız gayet iyi...

xqz5

Üye
Telefon modelı fılan ılgı yapmaz arkadşm aldıgın internet paketi sana 1oo mb hız ınternet saglasa bıle pc suıte usb kabloyla 800 kb ı gecemezsin. bluetoth benzeri birşey yaparsan orasını bılemem.

mstf_l

mstf_l

Üye
arkadasım usb kabloyla ne akası var zaten usb 2.0 ın hızı 480 mbps dir hadi telefondan dolayı yavasladı diyelim yine de sebekeden hızlı olur cunku turkiyede bir operator zaten maksimum 7.2 mpbs hız saglayabilir bu da usb den oldukca yavastır

xqz5

Üye
usb mi 480 mb.? Güldürdün beni dostum teşekkurler.

mstf_l

mstf_l

Üye
usb 2.0 a bak

baglanan cihazlar yuzunden yavaslama olur

xqz5

Üye
Telefona taktıgınız usb kablodan bahsedıyorsun değil mi sen ? ßende var maximum 800 kb net saglıyor :)

mstf_l

mstf_l

Üye
Telefona taktıgınız usb kablodan bahsedıyorsun değil mi sen ? ßende var maximum 800 kb net saglıyor :)
Telefondaki internetten ne bekliyon zaten maksimum 900 kb olabilir zaten 3g ile oda anca mobil modem ile olur

alihan544

Üye
vallaha cok rahat baglanirsin. Tel zaten 3g li. Ben bu sistemle kullaniyorum. Benim hat vodafone. Belirli bir kotayi gecince hizimi dusuruyor. 112.8 mgb. Filan oluyor. Face,msn rahat ama youtube neredeyse imkansiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt