N70 için en ideal tema yapmak için el ele (önerilerinizi bekliyorum)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evanescence

evanescence

Üye
    Konu Sahibi
N70 için en ideal tema yapmak için el ele (önerilerinizi bekliyorum)
Arkadaşlar n70 için tema yapmayı düşünüyorum batarya tüketmeyen görsel açıdan zengin metalik tonlarda bir teme yapmak istiyorum bu tarz tecrübelerinize yardımcı olur musunuz?

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Kardeş tema yapma işinden anlamam ama yaparken yazıların okunmasına dikkat et. mesaj yazarken yazılar net görünsün arkadaki renkle resimle karışmasın. Siyah zemin üzerine beyaz yazı olursa daha iyi olur çünkü ozaman her ortamda yazılar çok net oluyor güneş vurunca bile gayet iyi okunuyor.Yani ışıkta parlayıp kaybolmuyor.
Şuna da çok dikkat et;
bazı temalar var çok güzel, yazısı da dediğim gibi, kullanışlı, ama bi problem var opera mini yada cepsözlük gibi programlarda metin yazarken yazılar hiç görünmüyor..!
Yani mesaj yazarken çok iyi ama uygulama içinde yazı yazarken boş ekran çıkıyor.Yaptığın tema öyle olmazsa çok iyi olur.
Saygılarımla :)

evanescence

evanescence

Üye
    Konu Sahibi
Evet tam ekran düzenlemede backgraund ve yazı rengi aynı oluyor genelde bir de bekleyiniz tarzı şablonlarda süreklilik olmuyor telefon donmuş dbi deliyor bunların düzeltilmesi için uğraşacağım sağol

evanescence

evanescence

Üye
    Konu Sahibi
eee kimsenin fikri yok mu ?

TRAKYALIM

Üye
ownskin die bi site war arkadaşlar ordan her türlü tema yapabilir ve indirebilirisiniz

evanescence

evanescence

Üye
    Konu Sahibi
tema yapmayi biliyorum arkadasim en iyisini istiyoruz biz rastgele bir tema degil

erciyes_10

Üye
bir istekde bulunabilir miyim xavi hernandez teması istiyorum yapabilir misiniz:?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt