N70 ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
N70 ekran sorunu
Arkadaşlar merhaba.Benim n70 in ekranı bozulmuştu tamirci değiştirdi. Şimdi telefon ekrankoruyucuya geçince yazı,saat vs. hiç görünmüyor ,ekran kapkaranlık oluyor, telefonu kapalı zannediyorum.neden acaba yardımlarınızı beklıyorum.Ekran koruyucuya geçince dikkatli bakınca az bişey saat belli oluyor .şimdiden teşekkürler...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yan sanayi ekran kullanilmis. Telefon kapaliyken ekran simsiyah olmuyorsa ve isik altinda goruntu alamiyorsan bilki yan sanayi ekran kullanilmis.

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
Cevabın için sağol.Bu zamanda tanıdığa bile güven olmuyor, telefoncu sözde arkadaşımın tanıdığıydı. Düzelmesi için orjinal ekran mı takılması gerekir .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Cevabın için sağol.Bu zamanda tanıdığa bile güven olmuyor, telefoncu sözde arkadaşımın tanıdığıydı. Düzelmesi için orjinal ekran mı takılması gerekir .

evet net ve kaliteli goruntu icin orjinal ekran kullanilmali fakat fiyat olarak pahalidir.

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağol.bişey daha sorayım ,otomatik tuş kilidi için smartsetting programını kuruyorum ama hem tuşlar oto kitlenmiyor hem de sol seçim tuşu smartsetting menü olmuyor. bu da takılan ekranla alakalı olabilir mi acaba. tamirden önce bu programı kullanıyordum(yeniden kurdum).

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
Smartsetting programının yan sanayi ekranla bir ilgisi yokmuş.İnternetten sağlam bir smartsetting indirdim,kurdum önceki gibi çalışıyor.Yan sanayi ekranın tek sorunu yukarda da dediğim gibi telefon ekran koruyucuya geçince telefonu kapalı zannediyorsunuz ,bazende ekrana dikkatli bakınca titreme olduğunu farkediyorsunuz ama yinede iş görüyor.Herkese iyi günler.

akrep21

Üye
ben uzun zamandır üyeyim

CasuS_87

CasuS_87

Üye
yan sanayidir o :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt