N70 ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
N70 ekran sorunu
Telefonumu açtığımda 2-3 dakika normal çalışıyor ama daha sonra ekranı gidiyor, yazıları göstermiyor.ekranın ışığı yanıyor fakat hiçbir yazıyı göstermiyor.Gelen aramaları cevaplayabiliyorum ,arama da yapabiliyorum ,tuşlarda tutuyor yani aslında telefon normal çalışıyor ama ekranı hiçbirşey göstermiyor.bazen gelip sonra gidiyor.Ne yapabilirim .Format attım fayda etmedi.

• Beğen
Tepkiler: laskecap

cool_eagle

Üye
servise götür bence

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumun garanti süresi dolmuş.Bi telefon tamircisine götürdüm , "ekranı 55 ytl ye değiştiririz ama telefonun yinede çalışmayabilir,biz paramızı alırız." dediler.

schumici

schumici

Üye
büyük ihtimal donanımsal bişey. bence telefoncuya 55lira verip olmama ihtimali olacağına servise götür 100lira ver komple baksınlar herşeyine halletsinler:oke:

burhan2006

Üye
    Konu Sahibi
ilgilenenlere teşekkürler.5 ytl ye içini güzelce temizlettim ,sorun çözüldü.

furkanbaskaya

furkanbaskaya

Üye
abi dediğinin aynısı bendedevar garanti büyük ihtimalle doldu, böyle ekran gidiyo birden bazen kendiliğinden geliyo bazen kamera kapağını açınca tutarsız yani. ne yapayım temizletiyim mi yoksa bi akıl verin işte.

alirfan

Üye
bende de n70 var bi kere ekran kayboldu sonra temizlettim ekranı yine çalışmadı sonra 1 saat sonra tekrar geldi ekran yerine.şimdi 9 ay sonra yine arızalandı bidaha götürecem .inşallah yine gelir görüntü..

haydar semiz

haydar semiz

Üye
inanmassınız şuanda aynısı bende de var
ne yapmalıyım telefoncular ekranında sorun dio kimi peogramsal dio kimi elran filminde dione yapmalıyım:(

russhour42

Üye
arkadaş telefonunu sök bataryasını falan çıkar saç kurutma makinası ile kurut parçaları aynen kalsın takma daha 1 -2 gün dursun sonra tak kendine gelir

huhu56

Üye
ya ark bende n70 var ekranın ısıgı gelior ama yazılar cıkmıo kart takıp arama yapıom yaomıo ulasılmıo ne yapmam lazım yarrdım acil

cerro17

Üye
arkadaşlar benim n70 telefonum var ekran bi ara gitti geldi sonra yeniden gitti ve birdaha gelmedi sadece ışığı yanıyor ne yapabilirim acil yardımmmm..... :( :( :(

kmlzkn

Üye
Bendede aynı sorun vardı kvk teknik servise verdim 10 lira hasar tesbit parsı aldılar sonra 40 tl dediler kabul ettim 14 gün kvk da kaldı istanbula yollamışlar 2 parça değişti dediler yolladılar geri aldım (21 tl istediler 40 tl almadılar) bir baktım aynı sorun devam ediyor hemen geri götürdüm kvk ya çeri götürdüler tlfu 5 dk sonra getirdiler sorun yok açıldı dediler ne yaptılarsa artık

Da®kness

Da®kness

Üye
Bu konuyu daha önce okumuştum ve şimdi benim N70 te aynı sorunla karşı karşıya. Yaklaşık 2 ay önce ekranın alt kısmında yatay olarak sinyal verir gibi beyaz bir çizgi oluştu. Kısa bir süre sonra hemen üstünde bir çizgi daha belirdi. Bunu takip eden sürede ekranın sağında yukarıdan aşagıya dikey olarak bir çizgi daha belirdi. Böylelikle kullanmaya devam ediyordum. Şimdi yeni bir sorun daha çıktı. Telefonu açıyorum ekranla birlikte 3 çizgi görünmeye devam ediyor ve bir süre sonra telefona tekrar baktığımda ekran ışığı yandığı halde ekran bembeyaz. Kapatıp tekrar açıyorum ekran geliyor. Bir süre sonra telefona bakıyorum ekran yine beyaz. Yani ilk açtıgım zaman görünen ekran daha sonra yok oluyor. Her seferinde telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Telefon o şekilde çağrı alıp konuşturuyor. Bakalım nasıl çözeceğiz...

sahınon7

Üye
benim n70in ekran donuyo kilitleniyo hiç bir tuş calışmıyor kapama düğmesi bile çalışmıyo ne yapmam gerek bi yol gösterin

--------------- Ekleme ---------------

bazende mesaj gelmiyo kapatıp açıyorum bütün mesajlar birden geliyo sorun ne acaba bi yardım lütfen

Turker07

Üye
format at (hard format) tel kapalıyken * 3 yeşil tuşlara birlikte bas aç basılı bekle

beydat

Üye
bende de ekran mavimsi bir rek alıyo gidiyo beyaz olyor geliyor yine mavi gibi renk oluyoo çözümm varsa yardımmm edinn

222112

222112

Üye
Inanmayacaksınız ama bu sorun bende de oluyor.