N70 bluetoth ile resim alma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
N70 bluetoth ile resim alma sorunu
Arkadaşlar n70 de başka telefondan resim aldığımızda bluetotla gelince açıyorum mesajı desteklenmiyor filan yazıyor açılmıyor ve resimi telefona kaydedemiyorum ne yapabilirim öneriler

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Bu telefonunun o resmin türünü desteklemediği gösterir desteklenmeyen uzantı ;) ne yaparsın mesajlarda kalsın bir dosya yöneticisi yardımıyla mesajlardan hafıza kartına kopyalarsın sonra pc ye aktarırsın resmi :oke:

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Xplorer de görülüyo yapılabilir mi bu. Birde hangi resim olsa desteklenmiyor diyor lanet şey:) bütün resimleri coreplayerden açıyorum

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Yapılır asıl onda yapılır zaten seçenekler de resmi kopyala de at hafıza kartında bir yere sonra da pcye bağla salla pc ye resmi ;)

Fatih.33

Üye
Arkadaşlar n70 de başka telefondan resim aldığımızda bluetotla gelince açıyorum mesajı desteklenmiyor filan yazıyor açılmıyor ve resimi telefona kaydedemiyorum ne yapabilirim öneriler

kardeş yükle xploreyi 4 tuşuna bas taşiyacagın resimlerin hepsinı isaretle 2 tuşuma bas taşı

yunus5055

yunus5055

Üye
... Yanlış anlaşılmasın ama bazen harbiden çok boş şeyler için konu açılıyor :kotu: ...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
... Yanlış anlaşılmasın ama bazen harbiden çok boş şeyler için konu açılıyor :kotu: ...
Yanlış anlamak değilde kardeşim konuyu açan arkadaş bilmeyebilir bu doğal forumda bunun için var soruna çözüm :)

yunus5055

yunus5055

Üye
Yinede cevaplayalim belki arkadaş gerçekten bilmiyordur ...

.. bt üzerinden gelen hiçbir dosyayı direk mesajlarda açtırma/açtırmam ... Xploreden karta taşıyıp orada açtır/açtıririm ... Zaten coreplayer in açabileceği resim dosyalarını xplore hayli hayli acar ... 5 mblik resimleri açtıriyorum ... Orjinal resim görüntüleyicısi 1 mb den sonra kafayı yiyo ...

---------- Eklendi @ 23:35:09 ---------- Yazıldı @ 23:27:44 ----------

Yanlış anlamak değilde kardeşim konuyu açan arkadaş bilmeyebilir bu doğal forumda bunun için var soruna çözüm :)

Ya takip ediyorumda şöyle birkaç ismi .. Kimi konuda bilmişlik taslayan arkadaşlar bazen öyle basit birşeyi soruyorki yani resmen dalga filan geçtiklerini düşünüyorum ...
Mesela tamam bu konuyu açan arkadaş standart kullanıcı , fazla bilgisi olmadığının farkındayım ama xploreyide artık doğan çocuk biliyo be abi .. Haksızmiyim ? .. Hertür platformda var nerdeyse ...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Haklısın aklıma Aykut geldi bilir misin :kop:

yunus5055

yunus5055

Üye
Ya arkadaşlar bende karanlıkta teli şarja takarken deliği bulmakta zorlanıyorum :kop2: vay anasını sayın seyirciler :p

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Dalga konusu olacağını bilseydim açmazdim konuyu. S60 Destek bölümü olduguna göre burada soru sormamin neresi acayip onuda anlamış değilim. Böyle yaklaşacaksaniz konuya hiç yardımcı olmayın. Herkesin xploreri bilmesine gerek yok. Ben onu sade .rar dosyalari için kullanıyorum. Mesajların orada görüldüğünu bilecek kadar bilgiyede sahip değilim.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Dalga konusu olacağını bilseydim açmazdim konuyu. S60 Destek bölümü olduguna göre burada soru sormamin neresi acayip onuda anlamış değilim. Böyle yaklaşacaksaniz konuya hiç yardımcı olmayın. Herkesin xploreri bilmesine gerek yok. Ben onu sade .rar dosyalari için kullanıyorum. Mesajların orada görüldüğünu bilecek kadar bilgiyede sahip değilim.
Yanlış anlama asla öyle bi dalga konusu değil öyle yaklaşmadım farkındaysan mesajları mı okursan görürsün başka insanlar için söyledim o sözleri mesajlarımı dikkatli okursan görebilirsin çünkü şu forumda dalga geçmeye en çok karşı olan benim ;) Ki arkadaşta seni standart kullanıcı olarak belirtti ve başkaları hakkında konuştuk sende görsen o konuları bizi çok iyi anlarsın :)

Bunlara bakabilirsin örnek çok:
http://www.maxicep.com/gereksiz-mesajlar-ve-deneme-mesajlari/aykutun-dunyasi-562852.html

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-cihaz-destek/5800a-rezistif-ekran-takmak-645975.html

yunus5055

yunus5055

Üye
Hay senin ben Gözün sevem :kıskıs:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt