N11 Xioami Powerbank 10000mah indirim sadece 49.90 TL ..!

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
N11 Xioami Powerbank 10000mah indirim sadece 49.90 TL ..!
Evet arkadaşlar Xioami Powerbank 1Gen. 5.1V 2.1A kampanya ne zaman bitiyor fikrim yok. Acele edin,ihtiyacınız varsa alın.

Ürünün normal fiyatı 59.90Tl ama mobil cihazınızdan n11 uygulamasını indirip giriş yapıp 49.90 Tl ye bu ürünü ve yanında 6Tl karşılığında kılıf alabilirsiniz renk seçenekleride var. Unutmadan söyleyelim kargo ücreti'de 5 TL'dir.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: lazye
lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bu tür Power Bank alımı yerine eğer kaliteli bir ürün ise, ciddi firmalarca üretilmiş ise Hem güneş enerjisi ile dolan, hem elektrik ile dolan Power Bank ları tercih ederim.
En azından sadece elektriğe mecbur kalmıyorsun, alternatif olarak güneş enerjisi ile de doluyor.
Elektrikle dolanlar kadar mah degerini tamamen sonuca yansıtmama gibi dezajantajları olsa da yinede tercih edilebilir.

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Bu tür Power Bank alımı yerine eğer kaliteli bir ürün ise, ciddi firmalarca üretilmiş ise Hem güneş enerjisi ile dolan, hem elektrik ile dolan Power Bank ları tercih ederim.
En azından sadece elektriğe mecbur kalmıyorsun, alternatif olarak güneş enerjisi ile de doluyor.
Elektrikle dolanlar kadar mah degerini tamamen sonuca yansıtmama gibi dezajantajları olsa da yinede tercih edilebilir.
tercih meselesi hocam xioami gayet kaliteli bir marka ve güvenilirdir.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Fiyat güzel

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yaklaşık 1 Senedir kullanıyorum Çok kaliteli ve kullanışlı bir ürün.
Xioami Zaten Tartisilmaz bir marka :oke:

• Beğen
Tepkiler: lazye
bilisimler

bilisimler

Üye
Yaklaşık 1 Senedir kullanıyorum Çok kaliteli ve kullanışlı bir ürün.
Xioami Zaten Tartisilmaz bir marka :oke:
Bir sorum olacaktı. Cihazı şarj ettikten sonra öylece dursa kullanmadan cihaz şarjında eksilme oluyormu? Bazı markalarda eksilme oluyormuş acaba bu markada oluyor mu?

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bir sorum olacaktı. Cihazı şarj ettikten sonra öylece dursa kullanmadan cihaz şarjında eksilme oluyormu? Bazı markalarda eksilme oluyormuş acaba bu markada oluyor mu?
Benim açıkcası Şarj ettikten sonra kullanmadığım olmadı. en fazla 1-2 ay olmuştur (kullanmadığım zamanlar.) ama, Bir eksilme gördüğümü sanmıyorum. son derece kaliteli Xioami ürünü :oke:
Zamanında 53.90:tl: buradan almıştım;
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
Benim açıkcası Şarj ettikten sonra kullanmadığım olmadı. en fazla 1-2 ay olmuştur (kullanmadığım zamanlar.) ama, Bir eksilme gördüğümü sanmıyorum. son derece kaliteli Xioami ürünü :oke:
Zamanında 50:tl: buradan almıştım;
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Peki sağol

• Beğen

Üst Alt