N100i tanıtım haberi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat_sago

murat_sago

Üye
    Konu Sahibi
N100i olarak satılan;
Piyasada 175 - 250 YTL arası alıcı bulan telefonun bazı özellikleri ;
1. Geniş ekran
2. Manuel TV
3. 1.3 MP KAmera
4. Çift hat desteği
5. Çİft hoparlör ile müzik seti gibi ses ( Bizzat dinledim sesi çok yüksek ve kaliteli )
6. Dokunmatik ekran
olarak sıralanabilir.
Bu üründe ise extra olarak ikinci bir kamera mevcut. Telefonlar görünüş ve işlev olarak güzel duruyorlar. Ancak Çin üretimi olması tercih sebebi olmamasına sebep olur mu orasını bilemiyoruz. Herkese iyi Teknolojiler..​
 
schumici

schumici

Üye
made in china yazısı olan her mal en baştan kaybeder ve kaybetmeye mahkumdur
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt