N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance v1.0.4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance v1.0.4
Requirements: Android 2.2 +

Overview: The most immersive and impressive sci-fi FPS franchise on smartphones is back!

New in this version: (updated 9-Nov-2012)
-A new update has been released for Jellybean users who had issues with v1.0.2.
-Users who have no problems with v1.0.2 are not required to update.

1. Install APK
2. Copy 'com.gameloft.android.ANMP.GloftN3HM' folder to '/sdcard/Android/obb'
3. Launch the Game (run online@ 1st run)

best1905

best1905

Üye
arkadaşlar nette ararken yabancı bir siteden buldum n.o.v.a v1.04 sürümü apk+sd dosyası benim 8 mbit net saniyede 700 800 kb atıyo buyrun link

Emre

Üye
Teşekkürler

deepress

Üye
Herşeyi tam yapmama rağmen gameloft yazısından sonra oyun açılmıyor.

musatan

musatan

Üye
Galaxy S3 telefonumda bişey yüklü olmadığı halde Nova 3 Yüklenemiyor.Bazı Öğeleri Silin ve tekrar deneyin uyarısı veriyor.geçenlerde bir iki sürüm denemiştim çalışmayınca silmiştim..şimdi ise apk yi yüklemiyor bile.

Lucky patcher ı açın. Seçeneklerden sorun gidermeye girin. Dalvik cache temizle ve yeniden başlat seçeneğini seçin. Telefon açılınca yüklenecektir.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Galaxy S3 telefonumda bişey yüklü olmadığı halde Nova 3 Yüklenemiyor.Bazı Öğeleri Silin ve tekrar deneyin uyarısı veriyor.geçenlerde bir iki sürüm denemiştim çalışmayınca silmiştim..şimdi ise apk yi yüklemiyor bile.

Depolamada gösterilen boş hafıza bilgisine güvenmeyiniz. Telefonunuzu pc ye bağlayıp hafıza durumunu kontrol ediniz. Muhtemelen cihazınız yedekleme veya depolamanın göremediği dosyalar nedeniyle dolu olabilir.

blue2112

blue2112

Üye

Depolamada gösterilen boş hafıza bilgisine güvenmeyiniz. Telefonunuzu pc ye bağlayıp hafıza durumunu kontrol ediniz. Muhtemelen cihazınız yedekleme veya depolamanın göremediği dosyalar nedeniyle dolu olabilir.

Hocam bilgisyara takıp öyle baktım 8 GB boş yer görünüyor..Bi türlü çözemedim..

xcoskunx

xcoskunx

Üye
linkler ölü...

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apk linki sağlam konu açılmıştır ;)

doruk944

doruk944

Üye
sd linklerini koyabilirmsiniz çalışan

asilord007

asilord007

Üye
hacı emeğine saglıkta acıklama ingilizce yazıyor orda yazanlara göre sd kart dosyaların linki nerde sadece zip.. da apk var onunda kurmaya çalışıyon ekranda garip garip yazılar çıkıyor

aylev

Üye
Yükledim saçma sapan yazılar çıkıyor
Oynayabilen varmı

marques55

Üye
cok güzellll

maddock

Üye
Teşekkürler

blue2112

blue2112

Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt