[N-GAME] Yeni oyun çalışmam KareKaralamaca

• 23 Eylül 2012
  • 1571 Okunma
  • 16 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar,
    Okey: Nokia Store: Download Okey
    Pişti: Nokia Store: Download Pişti+ -- Google Play: Download Pişti
    Batak: Nokia Store: Download Batak -- Google Play: Batak
    Voleybol: Nokia Store: Download volleyball

Oyunlarımdan sonra bir süredir ios'ta oynadığım aynı zamanda gazetede bulmacasını çözmesini çok sevdiğim bir oyunu sizler için symbian'a yazmaya karar verdim 2 gündür bununla uğraşıyorum oyun bitti gibi şuanda içinde sadece bir bölüm varilk etapta 50-60 bölüm eklemeyi düşünüyorum ve bu bölümler mağazada ücretsiz olarak en kısa sürede yayınlanacak

KareKaralamaca

Ekran görüntüleri< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Deneme Linki
    İNDİR

Linkten indirip deneyebilirsiniz.
    Öneri ve isteklerinizi buradan belirtebilirsiniz.
    Ayrıca bölüm oluşturmak isteyen arkadaşlar kendi bölümlerini oluşturup bana gönderebilirler.

Yazan: nadir_89
  2. teşekkürler nadir kardeşim

3. Teşekkürler, başarılar :oke:

4. Elinize sağlık teşekkürler :alkis

5. Eline Sağlık Nadir:)

6. Çok hoş gibi keşke ben de bu kadar gelişmiş kod bilgisine sahip olsaydım.:oke:

7. Grafikler güzel keşke Qt olsaydı böyle drag drop işlemleri felan yavaş oluyor.

8. Teşekkürler emeğine sağlık

9. eline sağlık :oke: :tşk:

10. Teşekkürler arkadaşlar önerileriniz falan varsa paylaşabilirsiniz.
    Qt bilgim as3.0 kadar iyi değil hemde artık oyunları android içinde yayınlıyorum pişti ve batak ı yayınladım mesela yakında iOS içinde yayınlayacam
    Bu sebepten dolayı flasha devam edicem aynı oyunu 3 platformda yayınlamak için

Dediğiniz gibi drag işlemi biraz yavaş kalıyor ama oynayabilecek seviyede bence
    Yok zorlanıyoruz diyorsanız sağ alt köşeye oklar ekleyebilirim 2. Bir kontrol seçeneği olarak

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  11. ben bunu oynamayı bilmiyorum ya

12. Bu arada oyunun mantığı nasıl işliyor?Çözemedim de:D

13. Ben biliyorsunuzdur diye tahmin etmiştim :)
    Oyundaki amaç belirli kareleri boyayacak bir şekil çıkarmak
    Kareleri neye göre işaretleyecek diyorsanız satır ve sütundaki sayılara göre
    Örneğin ilk satırın başında 9 yazıyor bu demek oluyorki o satırda ard Arda 9 kare boyanacak
    Eğer 3 ve 4 yazıyorsa alt alta o satırda 3 ve 4 kare uzunluklarında iki ayrı kare grubu boyanacak ama bunlar aynı renkse aralarında en az bir boşluk olacak

Aynı şeyler stünlar içinde geçerli

14. Maşallah:D

15. güzel olmuşa benziyor. Yeniden tebrik ederim. Bu as3.0 javascript diline benziyorsa qml ile yapabilirsin. :)

16. anlaşılan oyunun içine kapsamlı bir yardım eklemeliyim ben oyunu bulmacalarda falan çıkıyor diye herkesin bildiğini zannediyordum :)

teşekkürler akın

as3.0 javascript e benziyor qml de javascriptin aynısı nerdeyse ama dediğim gibi hem flash a daha çok hakimim hemde android ve ios içinde yayınladığım için flashı tercih ediyorum

17. Emeğe saygı :) TEŞEKKÜRLER!!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 19:13