n-gage veya n-gage qd arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
:oke:
n-gage veya n-gage qd arıyorum. garantili olmalı. önerilerinizi bekliorum.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
juniouremre satıyor bi pm at derim.. ;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
evet kardeş bende var istersen pm at..

**van_hoijdonk kardeş teşekkürler..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Arkdaslar benim kuzenin

N-GAGE clasic Spot olanı temiz 128 mb hafıza kartı ile 140 ytl telefoncuya sattık..390 ytl 7610 sıfır yurt dısı aldık

snuffxxx

Üye
dostum kusura bakma ilanını gördüm, bende aynı telefondan arıyorum fakat temizini bulmak biraz zor. eğer birden fazla satan çıkarsa aklında bulunsun bende alabilirim. siemens sx1 ile takas da mümkün.
kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ugur3535
Cevap
1
Görüntüleme
317
Serkan1255
Bertan_371
Cevap
8
Görüntüleme
407
Bertan_371
KomiserMemoli_12
Cevap
4
Görüntüleme
778
ibrahimbüyükdemir

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt