N-Gage S60 V3rd FP2 Buyrun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zortac

zortac

Üye
    Konu Sahibi
:aha:
Arkadaşlar 2 gündür bilgisayara yapıştım resmen ve buldum Sonunda ben 6220 Classic kullanıyorum ve oldu!!! Çalışıyor şimdi ise oyun arıyorum asphalt 2 yi yükledim ama kuramadım malesef. Başka deneyeceğim

:megafon:N-GAGE :megafon:

BU YONTEM HEM FP1 HEMDE FP2 MAKINALAR ICINDIR...
YAPACAKLARINIZ
NOT:N-GAGE PROSU YUKLUYSE SILIYORSUNUZ.
1)Telinizin Hackli olması gerekiyor.Ardından Rompatcherdan "Install Server" Auto Patch."Open4all" Auto patch olmayıp enable olacak!
2)Indırdıgınız dosyadan N-Gage_v1.21.1536 yükleyin
3)Ardından playcommon.mbm dosyasını modo yardımıyla C:/resource/apps içine atıyoruz
4)Simdi E/n-gage binpda kırdıgı oyunları atıyoruz. (Dikkat:Her oyun calısmayabilir)
5)Sonra N-gage oyunlarını yüklüyoruz,oyunları acmıyoruz ve rompatcher programını gidiyoruz.
6)Rompatcherdan "Open4all" disable yapıyoruz ("Install Server" = Enable ve "Auto Patch" secenegi olacak)
7)ve N-gage oyunlarını oynamaya baslayın!!!!

FP2 MAKINALARDA CALISAN N-GAGE OYUNLARI
* Fifa 08
* System Rush
* Boom Blox
* Asphalt 3
* Sims2 Pets
* Worms World Party (Bazen Kern-exec hatası veriyor)
* Midnight Pool
* Creatures of the Deep
* Snakes Subsonic
* Space IMpact Kappa Base
* Block Breaker Deluxe
* Tetris
* Resident Evil Degeneration (BUNUN YONTEMI AYRICA VERILECEK)
* World Series Poker
* Mile High Pinball
* Brain Challenge

FP2 MAKINALARDA CALISMAYAN N-GAGE OYUNLARI
* Bounce (Sadece 1.bölüm oynanabiliyor)
* Dogz ( Kern-Exec hatası veriyor)
* Brothers in Arms (Kern-exec hatası veriyor)
* Crash Nitro Kart (Trial...)
* Dirk Dagger (Kern-Exec hatası veriyor)
* Solitaire
* StarWars (Trial)
* Fifa 09 (trial)
* ****l Gear Solid (kern-exec)
* ONE (trial)
* Pro Series Golf
* Reset Generation (Trial)

Alıntı yaptım ama yine de paylaşım.

--------------- Ekleme ---------------

Az önce asphalt 3 'ü kurdum süper çalışıyor 6220c'imde!! Basaamakları tam yaparsanız oluyor!

• Beğen
Tepkiler: batudinho39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt