n-gage qd

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizhanxx

denizhanxx

Üye
    Konu Sahibi
n-gage qd
Arkadaşlar elimde temiz 6600 var ve n-gage qd ile takas etmek istiyorm.Benim telin daha 8 ay garantisi var. Bi de bilmek istediğim bi kaç şey war...N-gage tamam mp3 çalıyo ama stero mu??.Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler... :artı:

militan_mc

Üye
Originally posted by denizhanxx@Oct 9 2005, 10:54 AM
Arkadaşlar elimde temiz 6600 var ve n-gage qd ile takas etmek istiyorm.Benim telin daha 8 ay garantisi var. Bi de bilmek istediğim bi kaç şey war...N-gage tamam mp3 çalıyo ama stero mu??.Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler...  :artı:
[post=187367]Quoted post[/post]​

kardeşim ngage QD de mp3 çalar orjinal olarak yüklü değil yani sonradan aynı 6600 na yükledeğin mp3 prosunu yüklüyon.....o nedenle 6600 stero çalmadığı için doğal olarak QD de de çalmazzz...ama NGAGE classick alacaksan bence hiç kaçırma çünkü ngage classick de hem orjinal kendiliğinden yüklü mp3 çaları(stero tabiki) hem de radio su var.... QD tam anlamıyla berbat...üstelik QD de usb girişi bilem yok...BEN NGAGE CLASSİCK KULANIYORUM.yani ilk serisi

denizhanxx

denizhanxx

Üye
    Konu Sahibi
o da eşşek kadar be abi ele avuca sığmıyo,,, hele cepe hiç sığmıyo...

jackjack

jackjack

Üye
nasıl sığmıyo bea ben nasıl taşıom arka cebe attınmıydı bişi olmaz

ozdes_24

Üye
nese yaw cepe sığar ama bişi sorçam düz ngageye hafıza kartı takılıor mu ben takılmıo diye duydum da çok saçma geldi bana

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by jackjack@Oct 10 2005, 04:31 PM
nasıl sığmıyo bea ben nasıl taşıom arka cebe attınmıydı bişi olmaz
[post=188003]Quoted post[/post]​

wala bencede :artı:

denizhanxx

denizhanxx

Üye
    Konu Sahibi
kardeşler şimdi ben çok ciddiyim hafta sonu 6600 vercem üzerine de bira para koyup 0 n-gage qd alıcam sizce pişman olur muyum???(kamera benim için çok önemli deil....) şimdiden sağ olun!!

chawush

Üye
Originally posted by denizhanxx@Oct 10 2005, 07:58 PM
kardeşler şimdi ben çok ciddiyim hafta sonu 6600 vercem üzerine de bira para koyup 0 n-gage qd alıcam sizce pişman olur muyum???(kamera benim için çok önemli deil....) şimdiden sağ olun!!
[post=188209]Quoted post[/post]​
valla senin yapmaya çalıştıgın şeyi ben 1 sene önce yaptım verdim 6600 aldım ngage i.
yap pişman olmazsın.!!

karizma

karizma

Üye
Bence de oyun ise hemen al deriim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt