N-GAGE QD Aranıyor!!! Takas - Nakit Her Türlü Pazarlık...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ancuk

Üye
    Konu Sahibi
N-GAGE QD Aranıyor!!! Takas - Nakit Her Türlü Pazarlık...
Arkadaşlar Önceden " Ne Lan Bu! Ne Biçim Telefon Bu ... " Dediğim Muhteşem Varlıktan Arıyorum :) :) Sadece 2 İsteğim Var : Temiz Olsun Kapağında Çizik Mizik Önemli Değil Lastiğide Boşverin Bir De Kulaklık İstiyorum Başka Birşeye Gerek Yoktur. Stearo:bigstar: Olmaması Bir Sorun Değildir... 100 YTL Aşşağısıyla İlgilenmekteyim... Orjinal Kapak Bilmemne Olmasına Gerek Yoktur. N-GAGE Olsun Yeter :mahcup: Hafıza Kartı Olayını Hallede Bilirim... Takas için SNOPY Direksiyon (JoyStick) Seti + LG C3400 (6 Tuşu Zor Basmaktadır Boyası Kalkmıştır 10 YTL Sayabilirsiniz Java + MP3 Özellikleri Vardır...) + TESUN GAME PAD (Kablosunda Hafif Bir Temassızlık Vardır Kablo Değiştirilerek Halledilebilir Ben YapabiLirim.) + PREMIER DiscMan Şimdilik Aklıma Gelenler...

6630 Cep Telefonum Var Takasa GidebiLiriz Ancak Bu Saydıklarım Şimdi Olacak Bir Olay Değildir 1 ay Sonra OlacakTır Yada 2 Hafta çüni Ailem Almama İzin Vermiyor yatılı Liseye Gideceğimden lisede Sorun Çıkmayacaktır Okulların Açılmasına Az Kaldığından İçiniz Ferah Olsun Haftalık 30-60 YTL arası harçlık Aldığımdan 2 Haftada Paranızı Çıkartabilirim Classic İstemiyorum QD Tercihimdir...

İletişim

0505 440 11 18

dolunay_gezgini@hotmail.com

MSN her An Açıktır....

İsteyenlere Ürünlerin Resimlerini Gönderebilirim

--------------- Ekleme ---------------

Bakan Yokmu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt