N-GAGE QD Aranıyor!!! Takas - Nakit Her Türlü Pazarlık...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ancuk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Önceden " Ne Lan Bu! Ne Biçim Telefon Bu ... " Dediğim Muhteşem Varlıktan Arıyorum :) :) Sadece 2 İsteğim Var : Temiz Olsun Kapağında Çizik Mizik Önemli Değil Lastiğide Boşverin Bir De Kulaklık İstiyorum Başka Birşeye Gerek Yoktur. Stearo:bigstar: Olmaması Bir Sorun Değildir... 100 YTL Aşşağısıyla İlgilenmekteyim... Orjinal Kapak Bilmemne Olmasına Gerek Yoktur. N-GAGE Olsun Yeter :mahcup: Hafıza Kartı Olayını Hallede Bilirim... Takas için SNOPY Direksiyon (JoyStick) Seti + LG C3400 (6 Tuşu Zor Basmaktadır Boyası Kalkmıştır 10 YTL Sayabilirsiniz Java + MP3 Özellikleri Vardır...) + TESUN GAME PAD (Kablosunda Hafif Bir Temassızlık Vardır Kablo Değiştirilerek Halledilebilir Ben YapabiLirim.) + PREMIER DiscMan Şimdilik Aklıma Gelenler...

6630 Cep Telefonum Var Takasa GidebiLiriz Ancak Bu Saydıklarım Şimdi Olacak Bir Olay Değildir 1 ay Sonra OlacakTır Yada 2 Hafta çüni Ailem Almama İzin Vermiyor yatılı Liseye Gideceğimden lisede Sorun Çıkmayacaktır Okulların Açılmasına Az Kaldığından İçiniz Ferah Olsun Haftalık 30-60 YTL arası harçlık Aldığımdan 2 Haftada Paranızı Çıkartabilirim Classic İstemiyorum QD Tercihimdir...


İletişim


0505 440 11 18

dolunay_gezgini@hotmail.com

MSN her An Açıktır....

İsteyenlere Ürünlerin Resimlerini Gönderebilirim

--------------- Ekleme ---------------

Bakan Yokmu :(
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt