N-Gage oyun tanıtımları

Sponsorlu Bağlantılar

hidalgo_two

hidalgo_two

Üye
    Konu Sahibi
N-Gage oyun tanıtımları
TANITIMLAR TAMAMEN BANA AİTTİR.
TOMB RAİDER

Yapımcı: Nokia, Ideaworks3D
Türü: Modern Action Adventure
Çıkıs Tarihi:6 Ekim 2003

Oynayıs Yönünden Rahatlık:3 PUAN:4.7 (Berbat)
Grafik:5
Ses: 5
Müzik: 6
Ögrenmek:1 saat
Oyunun ZorluguKontrollerden dolayı) Hard

AÇIKLAMA:Ne kadar Tomb Raider Sevsekte Ben bu oyunu o kadar cok ii umut ederken ne grafik ii ne de kontroller LARA LARA LARA die ölürken nokia ideaworks3d yaptıgı oyuna bak valla cok üzüldüm ne kontrol ama ileri bastın mı kız ucuyor oooo yetişemiyoz bile bi ayı öldürüyüm derken ayı beni öldürdü
Oyunun Mb bi kere cok az daha ii yapılıp Ashalpt 2 grafiklerini kullanabilirdi.(ACABA NEDEN?) Derim ki böle bir berbat oyun için vaktinizi ayırmaya degmez zaten oyun zor bide batarya hayatta yetmez o kadar karısık ve kontroller kötü ki oyunu oynayanlar sıkılıyorlar artık gidip pc de tomb raider 8 oynarım daha ii yani Bence beni dinleyin degmez bu oyunu oynamaya Ama gene oynamak istiyorsanız oynayın size yazııkk kısacası tek kelimeyle berbat!!!

ASHALPT URBAN GT

Yapımcı: Nokia, Gameloft
Türü: Racing
Çıkıs Tarihi:15 Kasım 2004
Oyuncu Sayısı:1-4 (N-gage Arena-Bluetooth)

PUANLAMA
Oynayıs Yönünden Rahatlık:7
Grafikler: 8
Ses: 6
Müzik:5
Oyunu Ögrenme:15 Dk
Oyunun Zorlugu:Easy (Kolay)

AÇIKLAMA:Nintendo Ds Lite olanlar bilir bu oyunun ne kadar kaliteli bir oyun oldugunu artık dahada yakınımızda yani n-gage lerde Ashalpt 1 in grafikleri sasırttı beni SonicN Tomb Raider Görünce Ashalpt hepsine bin basacak kadar diyebilirim Ses olarak güzel ama müzikleri pek hos degil :S
Ama Araba Yarıs oyunu tutkusuysanız Hem Ashalpt 1 oynayın Hem yakında tanıtımı olacak olan ashalpt urban gt 2 yi yükleyin her telde bulunması gereken yarıs oyunlarından bi tanesi (Colin Mc rally ve sega rally salla )

Bence Hiç Vakit Kaybetmeden Oynayın Derim Bu oyunu Kaçıranlar kesin oynayın NFS Tutkunları Uzakta aramayın bakın artık o küçücük tellerde polisten kaçmanın yarıs yapmanın modifiye yapmanın nitro kullanmamnın keyfini bide tellerde cıkarın Bu kadar diyorum Eger oynamazsanız aptallık etmiş olursunuz (bana göre tabi) KESİN OYNANACAK DEGERDE BİR OYUN

ASHALPT URBAN GT 2

Yapımcı: Gameloft
Çıkıs Tarihi:2005 4.çeyreği
Oyuncu Sayısı: 1-4 (N-gage Arena -Bluetooth)

PUANLAMA
Grafik:9
Ses:9
Oyundaki Kontroller:10
Müzik:8
Oyunu Ögrenmek:En Fazla Yarım Saat
Senaryo:Mükemmel
Oyunun Zevki:10

AÇIKLAMA:İşte n-gage oyunlarının top 10 listesini yer alan ve cok satan bi tane oyunlardan birisidir.Bu oyunu oynayınca aklınıza mostwanted gelebilir.Oyunun grafikleri sesleri müzikleri hepsi mükemmel olarak hazırlanmıs.Oyunun Zorluguna gelince Fazla zor degil bence bence %100 oynanması gereken bir oyun

Tebrik Ederiz Gameloft Firmasını (PSP okadar tutulmasanda mobile tutuluyor )

RED FACTİON

Yapımcı: THQ, Monkeystone
Türü: Sci-Fi First-Person Shooter
Çıkıs Tarihi: 10 Aralık 2003
Oyuncu Sayısı: 1 Player

PUANLAMA
Kontroller:2
Grafik:3
Ses: 4
Müzik:2
Zorluk Derecesi:Easy (kolay)
Oyunu Ögrenme:En Fazla 15 Dakika

AÇIKLAMA:Hayatımda bu kadar fps igrenç bir oyun görmedim gider quake oynasam bundan daha zevkli valla sakın ama sakın yüklemeyin pc side igrenç n-gage versiyonuda olmaz MonkeyStone firması Sizi uyardım bu oyunun fixi bile yapılmayacak kadar degersiz bir oyun oyunda 2 kişilik veya n-gage arena yok ne anladım ben bu işten

Eger Tellinizde yüklüyse silin oyun berbat grafikler sonicN den bile kötü gidin sonicN oynayın ama red faciton oynamayın derim ben

Ama genede istiyorsanız sizin telefonunuza yazık size de yazık ama istekli olan sizisiniz karar sizindir.

WORMS WORLD PARTY

Yapımcı: THQ, Paragon 5
Türü: Fantasy Turn-Based Strategy
Çıkıs Tarihi: 11 Mayıs 2005
Oyuncu Sayısı: 1 (single player); 4 Online (N-gage Arena)

PUANLAMA
Oynayıs Yönünden Rahatlık: 8
Grafik: 7
Ses: 8
Zevk Vermesi: 7
Müzik 6
Zorluk: Medium(Normal)

AÇIKLAMA:Worms zaten pc den biliyoruz Telefonlardanda her yerden biliyoruz küçük solucanları bu sefer solucanlar mobile yani n-gage lerde biz bekliyorduk böle kaliteli bir oyunun cıkmasını küçük solucanlarla karate yapmayı bomba patlatmak bazuka gibi daha nice aletlerle solucanları patlatmayı seviyoruz.Bu oyunun fix olarak biraz zor ama oynamak için deger Bence Her telde gene bulunması gereken oyunlardan biri
İİ EGLENCELER

Splinter Cell:chaos theory

Çıkıs Tarihi: 23 Mart 2005
Players: 1 Player; 4 Online (N-gage Arena)

PUANLAMA
Oynayıs Yönünden Rahatlık:7
Grafik: 10
Ses: 9
Müzik: 8
Oyundaki Zevk: 9
Oyunun Seviyesi:Normal
Oyunu Ögrenme Vakti:1 saat(en fazla)

AÇIKLAMA:SplinterCell pek cok kişi bilmez Fakat N-gage oyunun ne oldugunu ögrenecekler.Oyundaki Karakterimiz Sam Fisher Görevimiz Bize Verilen Görevleri sessizce halletmek.oyunun iç detaylarına baktıgımızda oyundaki grafikler muhtesem sesler müzikler hos Oyundaki Yapay Zeka pek fazla ii olmasada idare eder fakat oyun birz zor kameralar alarm limiti adam öldürememe bazı bölümler fakat oyunun bölümleri biraz daha fazla olsa keske
Gameloft tebrik ederiz bu oyundada bi başarı gösterdi suan 3 oyunu inceledigimde gameloft artık bu işi ögrendiginide görüyoruz.Gameloft bir önceki splintercell den başka bi splintercell yaparakta 3d motorunu kullanılması oyunu biraz kolaylastırmıs (Splintercell 1 biraz zorduda )
Eger bir n-gage niz varsa bu oyunu oynamanızı kesinlikle öneririm.Oyundan cok zevk alacagınızı Seslerden ve müziklerden hosunuza gideceginize eminim.
Bence N-gage dısında bir telefona sahip olanlar eger splintercell çalısıyorsa bence yükleyin derim pişman olmazsınız.Kesinlikle Oynayın.İİ EGLENCELER!!

SPLİNTERCELL TEAM STEALTH ACTİON

Dagıtıcı: Nokia
Çıkış Tarihi:10 Aralık 2003
Yaş Sınırı:Herkes Oynayabilir
Number of Players: 1-2

RESİMLERİ

OYUNDA EMEGİ GEÇENLER
Yapımcı: Jehanne Steiner
Oyun Dizaynı: Dan Teodorescu
Extra Oyun Dizaynı Paul Friciu
Artistik Yönetmen: Arthur Hugot
Grafik Yapımcısı: Iulian Agapie
Grafik Dizaynı Stephane Zettwoog
Baş program Yapımcısı Dragos Iftimi
Programlayan Christian Cuturicu
Programlayan Andrei Roman
Ses Dizaynı Romain Gauthier

PUANLAMA
Oynayıs Yönünden Rahatlık:8
Grafikler: 5 (2d olmasından)
Ses:6
Oyundaki Zevk:3
Zorluk Derecesi:Hard(Zor)
Oyunu Ögrenmek:En fazla 15 dk

AÇIKLAMA (FULL İNCELEME)

SplinterCell İlk oyunu olan önceden javalarda oynadıgımız bu sefer n-gage lerde elimize geçen baya ii grafikli (Javaya göre)Pc deki 1. oyunu n-gage lerde oynamamız ve Gameloft firmasının ilk deneyimlerindendir.Oyundaki Menü Tasarımları açıkcası beni büyüledi.Müzik oyuna pozitif bir oynama istegi veriyor.Oyunun Menüsüne Girdigimizde Bir bölüm ekranı geliyor 10 bölüm olması biraz üzücü neden daha cok uzun olmasın.Nese oyunu açtıgımızda Oyunda elimizde susturucu tabanca bomba hand combat (dövüs)yapabiliyoruz.Fakat oyun için beynimizi baya cok yormamız gerekiyor.Kısacası oyundaki animasyonları ezberlemek.Oyun genel olarak zor bir oyun kolay diyeceginiz bölüm 2 bölümdür.Gerisi baya zor!Zor olması sizin o bölümü tekrar tekrar tekrar oynamamızı saglıyor ve sizde ya oyunla inatlasıyorsunuz yada save game aramaya başlıyorsunuz.(Pek ii durum degil)Ama genel olarak splintercell serisi böle (Alısmak lazım)Evet oyunda (NightVision)(Javalardan birdigimiz her yeri görmek için Tarayıcı)
Oyunda ısı-sıcaklık modu yok(İkincisinde var)
Oyun 2d olması ilk n-gage cıktıgında başarılı fakat 3d olabilirdi:S Ama splintercell 2 açılmıyorsa eger bu oyunu denemenizde fayda var!Eger ikiside açılıyorsa önce 1 sonra 2 oynayın derim.Biri 2d (2d zevki ayrı biri 3d)Önce birde tecrübeniz olsun sonra ikide çömezlemeyin

Oyunun Görevini biliyorsunuz Görevler veririyor sizde bu görevleri sessizce alarm çaldırmadan yapıyorsunuz(oyunu zorlastıran etkenler)Oyunda alarm çaldıgında sürenin olması kasayı açarken süre bittiginde alarm çalması oyunu zor yapıyor!(El çabuklugu)

Oyunda diger etkenler baktıgımızda level design(Bölüm Dizaynları)Hos güzel gözüküyor.Öle kötü bi grafikler görmedim.Fakat galiba bazı oyunlarda renk bozuklugu olması üzücü (6600)

Bu oyunu oynanamak biraz kayıp çünkü,oyun adventure oldugu için (Adventure Hastası olanlar bence gidin n-gage alın)

Splintercell bide multiplayer modu var Ben oynayamadım siz oynarsınız inş.

Multiplayer Modunda Ne Yapıyoruz.

Oyunda DeathMatch dedikleri olay var galiba

2 tane Sam Fisher birbirine karsı

Buda oyuna pozitif bir artı ekliyor!!!

Oyundaki NightVision özelligide güzel Bomba effecti güzel

Yani Oyunun 2d olması sadece kötü olan (ama 2d zevki tabii ki var)

Eger Adventure seviyorsanız oynayım derim.

PC DEDE DENEYİN PSP DEDE DENEYİN PS2 DEDE DENEYİN BU OYUNLARI

İİ EGLENCELER.

Spiderman 2

Yapımcı: Activision
Dağıtıcı: Activision
Türü: Sci-Fi Action Adventure
Çıkış Tarihi:6 Haziran 2004
Oyuncu Sayısı:1

PUANLAMA
Oyunun Zorlugu:Normal
Ögrenme:Yarım Saat
Kontroller: 5
Mzüik:6
Oyunun Zevki:6

OYUNUN DİGER PLATFORMLARI:PC | PS2 | PSP | XBOX | GC | DS | GBA

AÇIKLAMA:Bir oyunu hem 3d hem 2d oynamak ister misiniz? veya hayal ettiniz mi hiç hayal etmeye gerek kalmadı size activision dan bir hediye ozaman spiderman 2(Örümcek Adam) Ewt Bildiginiz gibi film izleyip kalmayın diger platformlarda bırakıp bide n-gage de başlamaya ne dersiniz?Ben varım diyorsanız oyun karsınızda.
Oyunun iç detaylarına girerim simdi.

Oyundaki 2d de splintercell den bildiginiz gibi oynuyorsunuz.Oyundaki grafikler basit degil yani siz oynarken grafikte bi takıntınız olmuyor.Ag attıgınızda agı görebilmeniz yumruk attıgınızı görmeniz bunlar güzel etkenler patlama efektleri bunlar da hos spider sense olması her şeyi dikkate almaları

Filmdeki karakterlerin bu oyunda olması

Bu oyunu bitirdiginizde extra bölümün olması ve bir anı anında oyundaki fotograf özelligiyle çekebilmek bunlarda cok güzel etken saglıyor oyuna.
Oyundaki loading olmasa güzel olur aslında biraz sıkıntı rahatsız edici.

Oyunun 3d tabii ki grafik hataları vardır.3d modunun sadece aglarla ulaşmak istedigin yere ulastırıyor yani bir düsmanla filan dövüsmüyorsun.Bunlar cok kötü benim üzüldügüm noktalar ve sasırdıgım noktalar

Oyun biraz da zor yani bu da sıkıntılı bir etken

Eger N-gage niz varsa oyunu rahat oynarsınız aksi taktirde kontrollerde sıkıntınız olur
Spider man hastası iseniz bu oyunu oynamanızı öneririm.(Ama film izleyin)Spider man 2 sevmesenizde ozmana adventure oyun olarak düsünün ve oynayın.
oyundan sıkılmazsınız eminim bundan
(Umarım bu yazılar ve tanıtımlar sizde faydalı oluyordur)
İİ EGLENCELER

Sims:bustin out

OYUN HAKKINDA DETAYLAR

Dagıtıcı: EA Games
Yapımcı: Ideaworks3D
Çıkış Tarihi:12 Mayıs 2004
Diger Platformlar: PS2 | XBOX | GC | GBA

PUANLAMA
Oyun İçi Kontroller:10
Grafik:8
Müzik:10
Zevk: 9
Zorluk:Easy(Kolay)

AÇIKLAMA:The Sims Bustin Out artık diger platformlardan sıkılıp n-gage gelen süper sims oyunu The sims Bustin Out bir genci hareket ediyoruz.Cinsiyet seçimi de var.Oyundaki kıyafet-ayakkabı-pantolon butun detaylar düsünülmüs.Aşık olabiliyoruz evinde kalmasını teklif ediyorsunuz.Oyunda serbestsiniz ama görevleri yaptıkça görevler (Goal adında) menüde geçiyor.5 chapter 1 chapter içinde 6 görev var.Oyun zevk bakımından zevkli özellikle serbestce gezmek scooter binmek kedi-köpek beslemek balık tutmak esya almak barlarda sürünmek baya güzel
Oyunda aç bırakırsanız sim ölür bir karsınıza horoz cıktıgında (saldırgan) ölürsünüz.Elektrik çarpma olayıda var.Yani oyunda butun detayları düsünmüsler.Fakat pc deki gibi kar-yagmur-dolu-günes gibi detaylı olaylar yok
Fakat n-gage gibi bir telefona bu oyun yakısmıs.Grafikler güzel oyunun müzikleri (özellikle güzel) sesler güzel yapılmıs

Oyunu basladıgınızda sizi sürükyecegine eminim.Zaten Sims herkes sevmez biraz kız oyunu gibi düsünürler ama yanılıyorlar!!
Oyunumuzda bir çiftlikte baslıyorsunuz (Ev hazır geliyor) sonra git gide zengin oluyorsunuz.Oyunda Hırsızda var (Beni 10 defa soydu )
Görevleri yaptıkca job yani işler de açılıyor oralarda para kazanıyorsunuz
The Sims 2 pc deki ile karsılastırdıgınızda n-gage oynamak biraz daha zevkli grafikler ii degil ama işe gitmek spor yapmak havuzda yüzmek tatile gitmek ki hala the sims 2 tatil yok
Oyunda mouse gibi bir sıkıntı yok!
Joystick ile oyunu rahatlıkla oynuyorsunuz güzel n-gage ekranında
Eger N-gage varsa elinizde bu oyunu kesinlikle yükleyin derim
İİ EGLENCELER

GLİMMERATİ

Yapımcı: Nokia, Bugbear
Türü: Driving
Çıkıs Tarihi:16 agustos 2005
Oyuncu Sayısı: 1

PUANLAMA
Oyun içi Kontroller: 7
Ögrenme: Yarım Saat

AÇIKLAMA:Oyunun genel menüsü güzel oyun Krally benziyor fakat grafiklere gelirsek oyun bin kat güzel krally den eger krally begendiyseniz bu oyunu %100 begenirsiniz.Oyundaki grafik cok güzel yapılmıs tebrik ederiz yapımcılara
Oyunda araba haricinde gemi de sürüyoruz.
Eger N-gage niz varsa bu oyunu vakit kaybetmeden yukleyin fakat baska teliniz varsa yuklemeyin bluetooth bozuyor!!!!

COLİN MC RALLY

Yapımcı: Codemasters, Ideaworks3D
Türü: Rally / Offroad Racing
Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2004
Oyuncu Sayısı: 1 Player; 2 Online

PUANLAMA
Oyun içi rahatlık:9
Grafik: 8
Zevk:5
Zorluk Derecesi:Zor
Ögrenmek: Yarım Saat

AÇIKLAMA:Colin Mc Rally bilindik oyun gene inanamıyorum artık n-gage de ama oyun zor biraz insanı bıktırıyor ama ugrasmakta oyunu uzatıyor buda hosuma gidiyor.Grafik olarak cok hosuma gitti (sega rally tek geçerim)Oyunda herşey özenle yapılmıs hata yapılmamaya çalısılmıs.N-gage Arena var!!!
Oyunumuz tan layik bize n-gage varsa yasadık!Diger tellerde renk sorunlu (6600 cılar neler cektiginizi biliyorum bu oyunu oynamak için)
Oyunda yarıslar pistler dönüsler benim hosuma gitti (Ashalpt 2 geçemez ama)Firmamızda kaliteli bir firma bildiginiz gibi
Colin Mc Rally özel manyakları vardır aslında.Ben fazla sevmem ama n-gage versiyonu beni öldürdü.Bu oyunu oynamak için neler yapmadım bea!
Arabalar cok güzel çizilmis.Oyundaki driftler de güzel.Etraftaki ortam agaçların çizimide hosuma gitti aslında.Düsününce bu oyunu gene yüklesem mi oluyor.
Ama oyun bence oynanmalı eger n-gage niz varsa yukleyin eger diger tellere sahip olanlar da yuklesin eger colorfix çalısıyorsa.
N-gage oyunlarından Ashalpt 2 den sonra en ii yarıs oyunu diyebiliriz.Yani Ashalpt 2 den sıkılanlar bu oyuna baslasınlar!
Bence Yarıs oyunu olarak kaliteli bir oyun tabii nitro filan olmasada oyunun türü farklı zaten.
Oyundaki sesler müzikler de güzel yani Kontrol olarak bi sıkıntı yasamadım yani ii özenle hazırlanmıs.Baya Hos oyun yani oyunda zevk alıyoruz ama oyun hakikaten zor ben fazla ugrastırıcı oyunları sevmem pes etme huyum var nedense ama eger ben oyundan cok inatcıyım dıyorsanız bu oyunu bitirirsiniz eninde sonunda zaten
Eger araba yarısı arıyorsanız bu oyunu kaçırmayın derim ve İİ EGLENCELER DİLERİM

MARCEL DESAILLY PRO SOCCER

Yapımcı: Nokia, G Artist
Türü: Soccer Sim
Çıkıs Tarihi: 28 Nisan 2004
Oyuncu Sayısı: 1-2

PUANLAMA
Ses:4
Zevk:3
Oyunun Zorlugu:Medium(Normal)
Ögrenmek:Yarım Saat

AÇIKLAMA:Fazla yorum yapmaya gerek yok fifa 2004-fifa 2005 oynayın o yeter Bu oyunu denemenize gerek yok bu kaadar sölüyorum

THE ROOTS

YAPIMCI:Nokia, Cenega Publishing
ÇIKIS TARİHİ:15 AGUSTOS 2005
TÜRÜ:RPG

PUANLAMA
Oynayıs Yönünden Rahatlık:10
Grapfik:8
Müzik:6
Zevk:8
Ögrenme: En fazla 1 saat

AÇIKLAMA:Ewt 2005 bir rpg oyunu cıkar ve n-gage söle adam akıllı bi rpg arar fakat 15 agustos 2005 gelir bi bakmısız the roots die hiç duymadıgımız bir rpg cıkar fakat söle düsünenler olur ben bilmedigim oyunu oynamam gibisinden fakat yanılırlar bi yüklerler ki bu oyunun hastası olurlar aynen dedigim gibi rpg fazla sevmesemde bu oyunu oynadıgımda hakikaten bir bagımlılık yaptı bırakmadı ve sasırdım ben rpg nasıl oynuyorum bea! die sasırdım simdi oyunun iç detaylarına geçsek diyorsunuzdur içinden bu kadar samata yeter

Grafik olarak oyun hakikaten requiem of hell göre sasırttı beni (Xanadu Next filan işe yaramaz)

Oyunda kontrol olarak hiç zorlanmadım sizde oynarken bu kadar raht oyun oynamadım dersiniz kısacası

Oyuna genel olarak baktıgımızda sesler senaryo karakter yaratma oyunda hersey düsünürmüs (Diablo 2 geldi aklıma vay bea ne günlerdi bea!)

Eger rpg seviyorsanız bu oyundan saşmayın eger sevmiyorsanız oynmaya deger bir oyun diyorum ve size ii eglenceler diliyorum!!!

Pandemonium

YAPIMCI:Nokia, Ideaworks3D
Çıkıs Tarihi:6 Ekim 2003

PUANLAMA
Kontrol: 5
Grafik: 5
Ses: 1
Müzik: 3
Zevk: 2

AÇIKLAMA:İdeaworks 3d gene berbat bir oyunla karsı karsıyayız oyundaki sesler müzikler zevkler kontroller hat sefada berbat ötesi valla oynadıgım vakte yanarım yani bu kadar kötü grafikler insanı acı cektiriyor.Mario özleminiz varsa oynayın derim ama yoksa hiç bakmadan geçin bu oyunu

OPERATION SHADOW

Yapımcı:Nokia, Torus Games
Çıkıs Tarihi:19 Ekim 2004
Türü:Genre: Modern Action Adventure
Baglantı: Bluetooth, Cell Network
Online Modu: Competitive
Oyuncu Sayısı: 1-4
Online Oyuncu Sayısı: 4 Online

PUANLAMA
Kontrol: 4
Grafik: 3
Ses: 7
Zevk:2
Zorluk:Zor
Ögrenme: En fazla 15 dk

AÇIKLAMA:Oyunun Zor olması grafigin kötü olması sesin ii fakat müzigin berbat olması nie böle oyunu kolay ögreniyorsunuz fakat oyun zor grafik cok kötü kontrol zor yani hakikaten kötü oyunlardan bi tanesi bi türlü zevk alamadıgım oyunlardan bi tanesi maalesef
Cok güzel umdugum oyunlardan bi tanesiydi fakat oyunu oynayınca cok sasırdım maalesef fakat oynamaya degmez

CRASH NİTRO CAR

Yapımcı: VU Games
Dagıtıcı: VU Games
Türü: Kart Racing
Çıkış Tarihi: 28 Haziran 2004

Baglantı: System Link
Offline Modu: Competitive
Oyuncu Sayısı: 1-4

PUANLAMA
Kontroller:7
Grafikler: 9
Ses:7
Müzik: 7
Zevk: 7
Zorluk: Normal
Ögrenmek: En fazla yarım saat

AÇIKLAMA:Hayatımda sevdigin bir tür yarıs var oda karsı taraftaki yarıscılara bomba atmak yani kural tanımamak en cok hosuma giden özelliklerden biri olan bu yarıs oyununun grafikleri oldukca büyüleyici ben sahsen böle beklemiyordum.Sesler Tam Müzikler Hos Menüsü Güzel dizayn etmisler hakikaten
Oyunda 3d motoru kullanılmıs.Grafikler özenle cizilmiş.Nitro olayıda hosuma gitti (Yerlerdeki hızlandırıcılar)Ne hızlanmısım bea
Bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.Hosca vakit geçirebilirsiniz.Karsı tarafı durdurmak için kural tanımadan neler yaparsınız oyunu oynayın!!!!
Oyunda Bluetooht teknolojisiyle 2 kişi oynanması ve online mode n-gage arenanın olması dahada güzel olmus.En fazla 4 kişiye kadar fakat biraz az degil mi yaw söle 8 kişilik olacak ozaman görecez yarısı
Nese eger cizgi karakterli oyun arıyorsanız ve crash nitro hastasıysanız oyunu bide n-gage de deneyin

RAYMAN 3

Yapımcı: Nokia
Dagıtıcı: Gameloft
Türü: 2D Platformer
Çıkıs Tarihi: 11 Aralık 2003

PUANLAMA
Kontroller: 8
Grafikler: 7
Ses: 7
Zevk: 8
Zorluk: Medium (Normal)
Ögrenmek:En fazla Yarım saat

AÇIKLAMA:Gamelofttan mükemmel bir oyun daha önceden bildigimiz diger platformlardan sonra n-gage de cıktı.Oyunda Bir karakteri oynuyoruz.Oyunun senaryosu güzel grafikler de hata göremedim bir türlü güzel özenle yapılmıs oyunun 2d platform olması oyuna ayrı hava katmıs 3d olsa bence bu kadar güzel olamazdı Fakat oyun birazcık zor ve diger telefonlarda kontrol sıkıntısı var maalesef save gamesiz oynayamıyoruz bunu biliyorsunuz!
Oyundaki Sesler Gameover oldgunda oradaki animasyonlar hakikaten güzel hazırlanmıs.Bölüm dizaynları güzel hazırlanmıs.Oyun ne kolay ne zor tam ortası oyundan cok zevk ve hosca vakit geçirebileceginiz hatta sizi saracak oyunlardan bi tanesi diyebilirim yani n-gage bataryasını bitirir bu oyun ya
Oyunu ögrenmek kolay zaten fazla tus kullanmıyoruz belli başlı tuşlar kullanıyoruz.Oyundaki sesler dizayn düsman karakterleri güzel hazırlanmıs.Oyunun çizgi karakterle çizilmiş olması hakikaten güzel olmus bence bu oyunu oynamalısınız derim ben!

XANADU NEXT

Yapımcı: Falcom
Türü: Role-Playing
Çıkıs Tarihi: 15 Agustos 2005
Kontorller: 6
Ses: 5
Zevk: 4
Ögrenmek: Yarım Saat

AÇIKLAMA:YORUMSUZ (YORUMLAR SİZE AÇIK)

WWE AFTERSHOCK

Yapımcı: THQ
Dagıtıcı: Exient
Türü: Wrestling
Çıkıs Tarihi: 15 Agustos 2005

Online Modlar: Competitive, Cooperative
Oyuncu Sayısı: 1
Online Oyuncu Sayısı: 2 Online

PUANLAMA
Kontroller: 5
Grafikler: 5
Müzik: 4
Zevk: 6
Ögrenme: En fazla yarım saat

AÇIKLAMA:WWE bildiginiz gibi televizyonlardanda tanıdıgımız dövüsün bir oyunu ps2 den psp den tanıyanlarımızda var.Simdi belki N-gage tek örnegi olan WWE THQ tarafından yapılması sevindirici ama grafiklerin pek fazla ii tutulmaması üzüntülü haberlerden bi tanesi.
Oyunda genel olarak baktıgımızda dövüse girerken yaptıgı sovlar dövüsteki dövüsleri yapmak tanıdıgımız karakterlerde var olması baya güzel!
Oyundaki müzik pek ii olmasada ses olarak kaliteyi yapmıs.Oyundan alacagımız zevk pek fazla ii degil.Oyun ne zor ne kolay tam ortasını tutturmayı başaran THQ inş başka n-gage oyunları yapması dilegiyle İİ EGLENCELER

VİRTUA COP

Yapımcı:Sega
Türü: Light Gun Shooter
Çıkıs Tarihi: İptal Edilmiş Gözüküyo ama yayınlanmıs

PUANLAMA
Kontroller:5
Grafik:6
Ses:7
Zevk:3

AÇIKLAMA:Segadan berbat bir oyun daha insan biraz zeki olması sart o kadar call of duty red faction varken allahını seversen neyi düsünerek yaptın bu oyunu bu oyun en rahat mouse ve zevkin zaten düsük olan bir oyun ne işimize yarar ki arkadaslar valla oyunu ben sevmedim fazlada yorum yapmaya gerek yok eger Bu tür oyun severseniz yükleyin ama yaw ben call of duty varken gidip de bu oyunu mu oynayacam diyorsanız sallayın bu oyunu İİ EGLENCELER

ALİEN FRONT

Yapımcı:Sega
Türü:Sci-Fi Shooter

PUANLAMA
PUANLAMA:7.0 (MÜKEMMEL)
Kontroller:7
Grafik:7
Ses:6
Zevk:9

Açıklama:İlk Defa Sok oldugum ve merakla bekledigim oyun mükemmel cıktı 2 tane ırktan olusan HUMAN-ALİEN die olusuyor.Ben İnsan olmak daha ii derim.
Oyundaki Grafikler cok ii özenle yapılmıs Belki Seganın en ii oyunlarından biri(N-gage)
Eger Bir N-gage ciniz varsa vakit kaybetmeden bu oyunu deneyin derim

BOMBERMAN

Yapımcı: Hudson
Türü: Puzzle
Çıkıs Tarihi: 4 Agustos 2004

PUANLAMA

Kontroller:10
Müzik: 2
Zorluk Derecesi: Normal
Ögrenmek: En fazla 15 dakikadır.

AÇIKLAMA:Bomberman olarak ilk ve tek bi tane n-gage oyunumuz oldugundan biraz kıymetli.Her ne kadar kıymetli olsada maalesef elestiri yapmak zorundayız çünkü burada n-gage oyunlarını tanıyoruz.
Bomberman genel olarak baktıgımızda oyunun level designlar (Bölüm Tasarımı) Bildigimiz klasik bombermanlar gibi devam ediyor bi degisiklik yok yani...
Oyunda Bomberman oynuyoruz yani (Bomba koyan adam )
Oyunda Bombanın patlamasını buyutmek sonra bomba sayısını artırmak dinoya binmek gibi güzel özellikler oyunu zevkli kılıyor!
Bomberman genel grafik baktıgımızda pek başarılı bir grafik performansı göremiyoruz maalsef zaten bomberman cok ii grafik olsa nolcak yani 3d yapsa oyun oynanmaz ki yaratıklarını nasıl görcez ve oyunun zevki kacır (Haritadan Bakmak 16,)
Oyunu ögrenmemiz cok kısa ve kontroller cok rahat fazla tus kullanmıyoruz
Oyun ilerliyen zamanlarda zorlasıyoruz yani ilk bölümdeki gibi kolay görmeyin.
Oyunun bi sıkıntısıda anlayamadıgım saçma sapan save sistemi ve müzik sistemi
Fakat cok zevkli ve sesler cok güzel
Bomberman oyunu arıyorsunuz cok uzagınızda diil bi deneyin derim

THE ONE

Yapımcı:Nokia, Digital Legends
Çıkıs Tarihi:4 Mayıs 2005

PUANLAMA
Kontroller:8
Grafik: 10

AÇIKLAMA:YORUMSUZ BEN BÖLE SAGLAM GRAFİKLİ OYUN GÖRMEDİM

HİGH SİEZE

Yapımcı: RedLynx
Türü: Historic Turn-Based Strategy
Çıkıs Tarihi: 2005
Oyuncu Sayısı: 1-6; 6 Online

PUANLAMA
Kontroller:10
Grafikler:8
Müzik:7
Zevk:7
Zorluk Derecesi:Normal

AÇIKLAMA:Güzel bir strateji oyunu hos grafiklere sahip ve gemilerle savas yapılan bir strateji oyunudur.Oyundaki sesler ve Topların fırlatıp ardında gelen ses cok güzel yapılmıs oyundaki grafikler saglam hos yapılmıs oyundaki grafiklerde hataa bulmak zor tabii isterdik ki 3 boyutlu olmasını
Oyundaki amacımız ise adaları almak...
Age of empires taki gibi adam üretebiliyoruz.Hepsinin gücü farklı tabii ki de
Oyunda animasyonlar güzel özenle hazırlanmıs ben oynarken hosca vakit geçirdim hatta bagımlılık yaptı fakat oyun git gide zorlasıyor ve taktik yapmaya baslıyorsunuz.Butun yönetim sizlerin telefonların tuslarında.
Eger Düsünmeyi cok seviyorsanız bu oyunu oynayın strateji olarak n-gage de oynayabilecegimiz oyunlardan bi tanesidir.
İİ eglenceler

MOTO GP

Yapımcı: THQ
Çıkış Tarihi: 14 Kasım 2003

PUANLAMA
Kontroller: 3
Grafikler: 3
Ses: 3
Zevk: 2
Zorluk: Kolay
Ögrenmek:En Fazla 15 dk

AÇIKLAMA:Tmm Kardes oyun biliniyorda bu kadar da kötü olmaz bir n-gage oyunu olarakta bu kadar kötü yapamaz oyun cok basit kontroller degisik zor grafik desen berbat müzik desen igrenç açıkcası ashalpt gibi emek harcanmasını beklerdin THQ firmasının oyundaki tek güzel yanı Editor gerisini salla valla oyun oynanır fanatigi %100 cıkacak ve bana itiraz edecek oynarsanız size yazık tele yazık oynamazsanız vakit kaybınız olmayacaktır...

MİLE HİGH PİNBALL

Yapımcı: Bonus
Türü: Pinball
Çıkıs Tarihi: 14 Kasım 2005

Baglantı: Bluetooth

BONUS OLARAK LEVEL EDİTOR

PUANLAMA
Kontroller:8
Zevk:8
Grafik:7

AÇIKLAMA:Bir tilt oyunu n-gage gibi bir telefona yapılmıs güzel pinball oyunlardan biri bu oyunu denemelisiniz vakit geçirmek için ideal bir oyun canınız sıkıldaysan oynamakta fayda var derim ben yada siz bilirsiniz.Oyuna baktıgımızda baya uzun bölümlü kademe kademe zorlasıyor bu oyuna zorluk derecesi vermek kolay diil fakat oyun cok zevkli oyunda topunuza para kazanarak degisik özellikler katabilirsiniz eger detaylı bir pinball istiyorsanız bu oyunu oynamanızı öneririm.Oyunda Amacınız basit top yere düsmeyecek

Oyunda canavarlarda var onları öldürerek ilerleyebiliyorsunuz.Oyunu oynamanız öneririm.

oyunda ek olarak level editor var ki en cok hosuma giden bölümlerden bi tanesidir.İİ EGLENCELER

CALL OF DUTY

YAPIMCI:Activision, Nokia
ÇIKIS TARİHİ:23 KASIM 2004

PUANLAMA
6.6 (İDARE EDER)
Kontroller: 6
Grafikler: 6
Zorluk Derecesi:Normal
Ögrenmek: En Fazla 1 saat

Açıklama:N-gage oyunlarda kıymetli fps türündeki oyunlarımızdan biridir.Pc de cok tutulan bu oyun artık n-gage mize konuk ediyor!!Her ne kadar call of duty 2 beklesekde 1 idare edelim.Gelelim Oyunumuza

Oyunda genel olarak baktıgımız zaman pc dekinin aynısıdır.Oyunda Ses olarakta ii yapılmıs.Birazcık kontroller karısık zamanla ögreniyor ve oyun 2-3 gün oynanmazsa sasırabilirsiniz.Oyundaki Atmosfer baya sürekliyici.
Fps olarak n-gage oyunlarımızdan tek bu oyuna önebiliyoruz soranlara
Diger oyunlar pek ii degil (Activision) Firması baya ii oyunlarda iş cıkardıgı için herkese bu oyunu öneriyoruz.Fakat Oyundaki grafik pek hosuma gitmedi fazla kare kare cizimler belli oldugu için o kadar hosuma gitmedi.
Oyundaki Silahlar kaliteli çizilmis ve reolad animasyon baya ii yapılmıs

Eger FPS hastası iseniz ve bunu cep telefonuna tasımak istiyorsanız bu oyunu siddetle tavsiye ederim.

İİ EGLENCELER

X-MEN LEGENDS

Yapımcı:Activision, Barking Lizards
Çıkıs Tarihi:Feb 7, 2005
Türü:Action Role Playing
Baglantı:Bluetooth
Online Modu:Cooperative
Oyuncu Sayısı:1-4

Kontroller: 7
Zroluk Derecesi: Normal
Ögrenmek:En fazla Yarım saat

AÇIKLAMA:Oyundaki X-men Dizayn hos güzel yapılmıs.Multiplayer olarak 4 kişiye kadar oynanıyor yani siz bir tane adam yönetiyorsunuz buda sizin işinizi kolaylastırıyor.Grafik olarak gayet hos güzel yapılmıs ve Diyaloglar ve Campaign Baya uzun olması bizleri sevindiriyor.Peki bu oyunun kötü yanları neler
Cinematic düsük çözünürlükte olması.Müziklerin Uzun savaslarda calması
Arkadaslarının offline player iken bilgisayarın sizin hakkınızı veya kendi haklarını doldurmaması
Oyundaki en güzel özelliklerden biri bütün x-menleri hareket ettirme olayı ve Level atladıkca yeni gücler kazanmak
Her X-men kendine ait özellikler ve en cok sevdigim buzadamın ucması (Buz üzerinde)
Role playing türü seven oyuncu arkadaslarıma bu oyunu öneriyorum sevmeyenler içinde bi denemede fayda var diyorum ve size İİ Eglenceler

• Beğen
Tepkiler: cres557, punqermojo ve abdulbaki123

punqermojo

Üye
teşekkürler=) güzel tanıtım =)

rapman

rapman

Üye
şu eski ngage oyunlarını N95'te çok oynamak istiyorum yaw.harika görünüyorlar.keşke biri uyarlasa.

cres557

cres557

Üye
n gage farkıı;)

sweet_boy_yigit

Üye
ya bu n gage oyunlarını n 97 de oynuyaıyozmu hıc bısekılde

Üst Alt