Uygulama MyBot.run ORJİNAL ÜCRETSİZ Clash of Clans Bot (kopyalarından sakının) - Aralık güncellemesine uygun

Sponsorlu Bağlantılar

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar adresinden bağlanabilirsiniz

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
150 bin üyemiz var, hala düşüncelere bak ya. bazı insanlar yüzünden türklüğümden utanıyorum vallahi, ne fesat ırkız ulan.. sen git para ver de kullan kardeş o vakit :)

stuxnet

stuxnet

Üye
150 bin üyemiz var, hala düşüncelere bak ya. bazı insanlar yüzünden türklüğümden utanıyorum vallahi, ne fesat ırkız ulan.. sen git para ver de kullan kardeş o vakit :)
Sana nerden ulaşabilirim özelden ? Skype : eyup.simsek1

ozkan1979

ozkan1979

Üye
sen takma kardeşim kafana bunlar ne olduğu belli çocuk tur mutlaka
sizi sessiz takipteyim

Crewno

Crewno

Üye
Neden kapandı site hocam kimin nesi bu site forumlar boş

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
bu site yeni site, aynı ekip, aynı bot, aynı kullanıcılar
taşındık

Crewno

Crewno

Üye
Bu yeni gelecek sürüm hakkında bilgin varmı ? ne zaman gelir gelecek mi ve ayriyetten kışla hızlandırma sorununu nasıl çözüyorsun yani demek istediğim hepsini hızlandırıyor 1,2 tane hızlandıramıyorsun .. Bot gayet iyi 1 aydır serverda botta hesap hiçbir problem yok :fkr:

forever_love

forever_love

Üye
Ben zamanında en iyi bot bu canavar gibi sorunsuz çalışıyor dediğimde Blade Azrail Arkadaşımız virüs var bilgilerin çalınır diyordu Bu tür program ***** gibi dosyalarda virüs algılanması normaldir . ilk çıktığından beri kullanıyorum süper çalışıyor. Emeği gecen herkese Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: kaganus-gamebot

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
tekrardan teşekkürler,

yine hatırlatayım, yeni sitemiz

4.2 versiyonu 1-2 gün içinde yayınlanacak, çok fazla değişiklik yok, istatistikler çok detaylandırıldı ve hesaplanması geliştirildi, kışlaları istediğiniz sayıda hızlandırabileceksiniz, köy binası avlarken büyü vs kullanılabilecek, ana olarak şimdilik bunlar geliyor aklıma bir sürü de küçük fix var.

ama asıl yeni versiyon yayınlamamızın sebebi bot açıldığında yeni sürüm kontrolü yapmasını geri ekledik ki, 24 ekimde clashconda duyurulacak büyük güncelleme geldiğinde, sitemize ddos saldırısı yapılır ve kaldıramazsak, kullanıcılarla bu yolla iletişime geçebilmek istiyoruz. lazım olursa yeni download linkini web sayfamız göçük olsa da oradan paylaşabiliriz

hepinizin bilgilerine

• Beğen
Tepkiler: ozkan1979 ve forever_love

Rockco

Üye
tekrardan teşekkürler,

yine hatırlatayım, yeni sitemiz

4.2 versiyonu 1-2 gün içinde yayınlanacak, çok fazla değişiklik yok, istatistikler çok detaylandırıldı ve hesaplanması geliştirildi, kışlaları istediğiniz sayıda hızlandırabileceksiniz, köy binası avlarken büyü vs kullanılabilecek, ana olarak şimdilik bunlar geliyor aklıma bir sürü de küçük fix var.

ama asıl yeni versiyon yayınlamamızın sebebi bot açıldığında yeni sürüm kontrolü yapmasını geri ekledik ki, 24 ekimde clashconda duyurulacak büyük güncelleme geldiğinde, sitemize ddos saldırısı yapılır ve kaldıramazsak, kullanıcılarla bu yolla iletişime geçebilmek istiyoruz. lazım olursa yeni download linkini web sayfamız göçük olsa da oradan paylaşabiliriz

hepinizin bilgilerine
sitede bir sorunmu var hocam birde bunu denemek istiyorum mümkünse son sürüm direk download linki verebilirmisin buradan yada özelden

Meteemre

Meteemre

Üye
32bit eski vista yuklu bilgisayarım var 3 gb ram ve 512 mb harici ekran kartım bar dual core 1.6 islemci var bu bilgisayara windows 7 kuracagım bot calısırmı windowsun hangi sürümünü kursam bilgisayardan anlayan arkadaslar cevap verebilirmi

---
birde botu calıstırmak için hangi yan programları yuklemek lazım(autolt bluestack vb. hariç)

Rockco

Üye
32bit eski vista yuklu bilgisayarım var 3 gb ram ve 512 mb harici ekran kartım bar dual core 1.6 islemci var bu bilgisayara windows 7 kuracagım bot calısırmı windowsun hangi sürümünü kursam bilgisayardan anlayan arkadaslar cevap verebilirmi

---
birde botu calıstırmak için hangi yan programları yuklemek lazım(autolt bluestack vb. hariç)
windows 8.1 kullandım şuan windows 10 a yükselttim iki sürümdede çalışıyor sorunsuz tüm botlar ama bunu indiremediğim için deneyemedim

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
site: burdan indirebilirsin

ozkan1979

ozkan1979

Üye
merhaba

req n gtfo bot yapılabilirmi gerçekten bi zaman sonra bu bota para vermek zorunda kalıyorum
bu botu yapabilirmisiniz öneri verseniz
savaş yapmayacak sadece seri şekilde bagış yapacak bukadar

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
selam, çok yakında köklü güncelleme geleceğinden bota geliştirme yapmıyoruz şu an, güncelleme sonrası sorunları hallolduktan sonra düşünülebilir

ozkan1979

ozkan1979

Üye
selam, çok yakında köklü güncelleme geleceğinden bota geliştirme yapmıyoruz şu an, güncelleme sonrası sorunları hallolduktan sonra düşünülebilir

DEMEK İSTEDİĞİM BU BOT SADECE BAGIŞ YAPIYOR ayrıca üyeleri atıyor kısla hızlandırıyor
savaşmıyor iksir topluyorum bu botla sadece bagış yapıp level kasıyorum
bu bot yapılırsa sitenize saglam bir bagış yapmak istiyorum

teşekkürler.

kaganus-gamebot

Üye
    Konu Sahibi
selam,

dediğim gibi bu hafta içinde güncellemenin gelmesini bekliyoruz, sonrasında mevcudu çalışır hale getirene kadar yenilik düşünmüyoruz

zaten para için yapmadığımızı da söylemiştim en başında :) o yüzden söz veremiyorum, ben isteği ekip konuşmasında gündeme getiririm, olur ya da olmaz belli olmaz. paranızla ne yapacağınız sizi ilgilendirir :)

• Beğen
Tepkiler: baronsavas
ozkan1979

ozkan1979

Üye
selam,

dediğim gibi bu hafta içinde güncellemenin gelmesini bekliyoruz, sonrasında mevcudu çalışır hale getirene kadar yenilik düşünmüyoruz

zaten para için yapmadığımızı da söylemiştim en başında :) o yüzden söz veremiyorum, ben isteği ekip konuşmasında gündeme getiririm, olur ya da olmaz belli olmaz. paranızla ne yapacağınız sizi ilgilendirir :)
haklısınız teşekkürler yinede
güncellemede botlara engellemeyi planlıyorlarmış diyorlar
bence sadece ev alınıp kupa kasılmaz
diger türlü aynı şekil devam eder
birisi 3 saat online olup 5 dakkika köyü dinlendirecek buradan yakalayacaklar demişti dogrumudur acaba

Üst Alt