Uygulama MyBot.run ORJİNAL ÜCRETSİZ Clash of Clans Bot (kopyalarından sakının) - Aralık güncellemesine uygun

ona kalsa 6 saat online olup 5dk dinlendirilen köyüde yakalayabilirlerdi
bot için alınan tek önlem 3 saat aralıksız online olanlara 5dk dinlenme verilmesi yani 6 saatten 3saate indirdiler online süresini.
7-10 arası bekleniyordu güncelleme arayüzde bi değişiklik yok videolardan göründüğü kadarı ile botta bi sıkıntı beklenmiyor diye biliyorum. merakla bekliyoruz yinede

Mehmet kardeş kimin iyi kimin kötü olduğunu bilemiyorsun malesef.
insan terettütlü davranıyor herkese.
paylaşım yaptıgında indirdim tarattım 30 un üstünde virüs buldu.
yeni üye mesaj sayısı 1 cıvarı bu adama ne kadar guvenilebilir ki ? banada hak verin

piyasadaki en iyi bot gerçekten, ve diğer botların aksine bağışla yapmıyolar bu işi tamamen ücretsiz.
Bu yüzdende yeni güncelleme işleri diğer botların aksine biraz yavaş ilerliyo çünkü geliştiriciler vakit buldukça yapıyolar bu işi bu yüzdende kimse çıkıpda para veriyoz güncelleme ne oldu diyemiyo. Herkez dört gözle bekliyo

Arkadaşlar hangi bot programıı kullanıcam link varmı birde ayarları nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz ?

Konu Sahibi

Tepkiler: baronsavas
    Konu Sahibi
ilk mesajı güncellemem gerektiğini düşündüm, konu başlığı ve ilk mesajda güncel bilgileri bulabilirsiniz

Teknojix

Üye
ilk mesajı güncellemem gerektiğini düşündüm, konu başlığı ve ilk mesajda güncel bilgileri bulabilirsiniz

Teşekkürler hocam. Bu arada şu aralar brokenbot çok can sıkıcı hal almaya başladı. Yok beta testerlik için 20 usd vermek gerekiyor. Bu şekilde paranın ırzına geçtiler. Açıkçası sahtekarlık olarak görüyorum. C# kodlamasına geçtiler galiba onlarda. Ancak cidden çok yüklü miktarda para kazandılar sadece beta sürümünü para verenlere dağıttılar. Günde 30-40 kişi 20 usd veriyordu hesaplayın 15000 usd olmuştur artmıştır bile. Düşünemiyorum dahasını. Neyse hocam biz sizin botunuzu kullanmaya devam edeceğiz

Hatta zamanında Cru34 Gökhan hocamızın bile moderatör olmadığı zamanlar botu kendim 3-5 gün gibi bir sürede o zamanda bayrama denk gelmiş türkçeye çevirmiştim ne tür işsizsem konusuda burada:

Saolun varolun hocam takipteyiz. Ah birde elimden gelse bağış atıcam ama öğrenciyiz.

Konu Sahibi
bağışa falan gerek yok, paraya ihtiyacımız yok, olduğu kadarını zaten işi gücü olan yabancı abilerimiz 50 pound 100 pound atarak karşılıyorlar, sizden (öğrenci adamdan) para kimse beklemez

bu arada niye banlandın onu anlamadım, başka botun reklamını mı yaptın?

Teknojix

Üye

Mybot çıkmadan önce biri chatta çalışan botun linkini istemişti bende bu maxicepte açtığım clashbot konusunu attım o yüzdendir heralde

Teknojix

Üye
haketmişsin o vakit yeni hesap al

Hakettim doğrudur. 10minuteemail ile yeni hesap açtım en az 30 tane qu3L denen arkadaş ile baya bozuştuk 30 hesabın 25inide banlamıştır. Facebookta mybot sayfasının yöneticsi. Bana ordan sövmüştü. Ne zaman hesap açsam banlıyordu bende vpn açarak eposta kendim oluşturunca bu sefer çakamadı

Konu Sahibi
adam işini yapıyor, muhabbeti hatırlıyorum sen miydin o haha

Teknojix

Üye
adam işini yapıyor, muhabbeti hatırlıyorum sen miydin o haha

Yeni hesap açıp adamın profilinde sürekli f5 çekip hangi hesaba bakıyor diye gözetlerdim. Her dakika başkasının profiline bakıyor yeni üye olanlara anında
Birde hocam şu toplayıcı resimlerini değiştirme mevzusu nedir? Yenilerle uyumlu değil mi?

Ben bu konudaki ELIXIR dosyasını indirerek değiştirdim. Kupa aralığı 600-1000'de fevkalede ganimet var.

mybotun türk forumu kısmında yeni toplayıcı resimli ve 4 parmak modlu sürüm var dostum onu kullan

Barbar+Okçu ile sadece ölü köylere toplayıcı ve 4 yönden saldırmanı tavsiye ederim yani akıllı saldırları kullan bu şekilde hem kupa düşmemiş olursun hem iyi ganimet kasmış olursun
mybott u kurdum ama çalıştıramadım hersey yapıyo ama aramayya başlamıyor ne yapmam gerek kardes

hs1987

Üye
hangi bluestacks kullanıyorsunuz

Botun yeni surumu ne zaman aktif olacak son guncelleme itibari ile asker uretme ve savas aramayi birakmis bulunmakta

5.1.3 - [26/01/2016]

Use this download link:

Yeni sürüm bluestacks 1 de de çalışıyor. Buyrun

Son guncelleme icin yeni surumun linkinj verebilirmisin