My Sketch Paper HD - Write, Paint on Notebook v1.70 ipa (İphone Resim Yapma Uygulaması)


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
My Sketch Paper HD ipa, IOS 7.0 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.Uygulama ile çeşitli çizimler yapıp onları kitap haline getirebilirsiniz.


Sürüm 1.70 Yeni neler var
Bizim uygulamaları kullanarak isterseniz 1, App Store uygulaması gözden / Reytinge göre bize destek lütfen.
2 Kitabın kapağı değiştirilebilir. (10 şablonları mevcuttur)
3 Çıktı PDF bütün kitap. Bu ihraç veya e-postayla edilebilir.Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt