My Scans PRO - PDF Scanner v3.2.0 Patched Türkçe

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
My Scans PRO - PDF Scanner, Android sürümü 4.0.3 ve üzeri olan cihazlarda kolay bir şekilde döküman, ve belge taraması yaparak pdf olarak kaydedebileceğiniz, isterseniz de bu pdf leri paylaşabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip kullanışlı bir uygulamadır.

What's New:
New in version 3.2.0:
- Bug fixes
Boyut: 30 MB
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt