My Diamonds v4.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
My Diamonds v4.0

IOS 4.3 ve sonrası içindir.

Joker

Emekli Yönetici

Tepkiler: Oğuzhan

Joker

Emekli Yönetici

var ya sayende tek başımıza kalmadık asıl ben teşekkür ederim bir moderatörler bir de ben vardım çok sessizdi burası snede geldin daha bir şenlendi ortam

Rica ederim ne demek benim tek amacım yardımcı olmak elimden geldikçe yardım edicem sana beraber İphone bölümünü renklendiricez inşallah

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

Ben İphone'umu yeni aldım sayılır senin bilgin benden fazladır sende o konuda bana yardımcı olursan sevinirim zaten sorarım yapamadığım yerleri sana

bende 3-4 aydır kullanıyorum işte jailbreak falan onları biliyorum zaten yavaş yavaş keşfediyorum ama ios çok kapalı bir işletim sistemi olduğu için fazla içine giremiyorsun

Tepkiler: Joker

Joker

Emekli Yönetici

bende 3-4 aydır kullanıyorum işte jailbreak falan onları biliyorum zaten yavaş yavaş keşfediyorum ama ios çok kapalı bir işletim sistemi olduğu için fazla içine giremiyorsun

Evet o konuda symbian taraftarıyım ama bende yeni yeni keşfediyorum telefonu oyunlar uygulamalar jailbreak falan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
symbianda sıktı çok cfw yaptım zamanında bir çok şeyini biliyorum symbianın en çok uğraşılabilen işletim sistemlerinden biri android ama onu da sevmiyorum gün gelir de iosin sistemi kırılırsa öğreniriz

Joker

Emekli Yönetici

Aynen bende androidi sevemedim bi türlü aslında hiç kullanmadım ama bir türlü güzel gelmiyo bana ya ios yada symbian şuan ikisinede sahibim zaten

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Aynen bende androidi sevemedim bi türlü aslında hiç kullanmadım ama bir türlü güzel gelmiyo bana ya ios yada symbian şuan ikisinede sahibim zaten

ben s2yi çok kurcaladım ama beceremedim valla ben wp'ye geçeceğim

Joker

Emekli Yönetici

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
WP yeni bir işletim sistemi oldugu için pek uygulama ve oyun yok malesef aslında olsa bende durmam hemen bi lumia alcam ama

ben uygulama işini telefondan halletmiyorum zaten bana internet olsun bir de whatsappi olsun yeter lumia da bu konuda iyi zaten

Joker

Emekli Yönetici

ben uygulama işini telefondan halletmiyorum zaten bana internet olsun bir de whatsappi olsun yeter lumia da bu konuda iyi zaten

Benim telefonum oyunsuz olmaz yaa en az 20 25 tane olur şuan 5800'da bile 30'u aşkın oyun var seviyorum anlıycağın oyunu e tabi uygulamalarda çok ama lumiayı her yönde çok beğeniyorum iphone'dan önce almayı düşünüyordum ama iphone alınca vazgeçtim ilerde alabilirim ama belli olmaz benim sağım solum

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

ben psp alacam bir de ipodda oyun var onlar yetiyor telefonun şarjı lazım bana oyunla bitirmek istemiyorum

Joker

Emekli Yönetici

ben psp alacam bir de ipodda oyun var onlar yetiyor telefonun şarjı lazım bana oyunla bitirmek istemiyorum
Evet bide o konu var tabi iphone'da tek şikayetim şarj herkes gibi ama bir haftadır iyi gidiyor bazen 2 günü buldugum oldu tabi nerdeyse hiç dokunmadım telefona yoksa en fazla 1 gün psp de oyun için güzel bir tercih ama ben oldum olası pspye ısınamadım

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

ben hastasıyım pspnin lise bitsin alacağım

- - - Eklendi - - -

Joker

Emekli Yönetici

- - - Eklendi - - -

Lise kaç

- - - Eklendi - - -

Bu arada konudan çok uzaklaştık neyse artık tekrardan teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...