My Budget Book v5.6.1 (Bütçe uygulaması) Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
My Budget Book v5.6.1 (Bütçe uygulaması) Türkçe

Açıklama

Benim Bütçe Book sadece sıradan bir gider yönetimi programı değildir. Bu uygulama sizin harcamaları ve kazanç takip ve daha etkili bir şekilde para yönetmenize yardımcı olur.
Ay sonraki çift üzerinde giderlerin bir fikir almak ve harcamak için mevcut ne kadar para görmek özelliğini bireysel transferler ve yinelenen işlemleri kullanın. Bu uygulama aynı zamanda daha kolay yukarı gelecek aylarda (büyük) satın alma planı yapma, size bir bilgi grafik genel görünümünü verir.
Hepimiz bir şey satın almak ama bunu göze alamayacağını bilmiyorum istiyorum ne hissettiğini biliyorum. Eğer ayın sonuna kadar ödemek zorunda kaç faturaları cari denge gibi görmek Benim Bütçe Defterini kullanabilirsiniz.
Bütçe modu hedefleri ve çeşitli kriterlere ve dönemler için sınırları ayarlayabilirsiniz. Örneğin, yakıt ikmali ya da kredi kartları gibi hesapları için sınırlarını tanımlamak veya ödeme türleri için sınırlarını tanımlayabilirsiniz gıda vb için bir haftalık limit için bir aylık limit oluşturun. Ayrıca, yinelenen bütçeleri sonraki dönemlerde transfer gerekip gerekmediğini tespit edilebilir. Bir daha ay ya da harcamak için daha az para varsa ek olarak, bireysel süreler boyunca yinelenen bütçelerinde sınırını ayarlayabilirsiniz.
Ana özellikleri
✔ kolay erişim. Hiçbir internet bağlantısı, hiçbir kayıt
✔ Tablet optimize
✔ 10 dilde mevcuttur: İngilizce, Deutsch, Español, Português, Français, Italiano, Nederlands, Français, Polski, Magyar
✔ 100'den fazla para birimleri
✔ uygulaması başlatıldığında, bu ayki dengeyi görün
✔ farklı görüşleri "Cari denge" ve "Aylık denge" arasında geçiş
✔ sonraki aya dengenizi Devredebilen
✔ grafiksel bakış önümüzdeki ay içinde giderleri planlaması için mükemmel
✔ yaklaşan ödemeler size hatırlatmak için hatırlatmalar kullanın
✔ harcamalarınızın daha iyi bir bakış elde etmek için daha fazla ana ve alt kategori ekle
✔ Bir tablo veya grafik olarak istatistikleri görüntüle ve para tüm gelir ve giderleri kategorize gitti nerede görmek
✔ Birden çok hesabı yönetme ve bunlar arasında aktarma yapmak
✔ (örneğin 1, 15. vb) başlatmak için ay ne istediğinizi gün seçerek daha fazla esneklik alın
Eğer önümüzdeki aylarda için önceden plan böylece ✔ işlemleri yinelenen yönetin
✔ banka deyimi ile işlemlerinizi eşitleme
✔ işlemlerinizin giriş daha kolaylaştırmak için şablonları oluşturun
✔ ay, çeyrek veya bütün yıl, yanı sıra başka kriterler ve dönemlere göre işlemlerinizi Filtre
✔ çeşitli kriterlere göre işlemlerinizi sıralayın
✔ özel harcamalar ve / veya süreler aramak için güçlü arama işlevini kullanın
✔ önemli işlemleri izlemek için izleme listesi kullanın
✔ hızla tutarları hesaplamak için dahili hesap makinesi kullanın
✔ parola koruması aktive ederek verilerinizi koruyun
✔ (sadece CSV klasöründe "Benim Bütçe Kitabı" dosyası ve ithalat iletişim yoluyla ithal taşımak CSV fonksiyonunu kullanarak mevcut veri veya banka bilgilerini alma (diğer formatlar ithalat talebi ile sunulacaktır)
✔ PC'nizde bunları görüntülemek veya yazdırmak için HTML veya CSV formatında verme veri
✔ (otomatik yedekleme dahil) veri kaybetmek asla böylece yedekleri oluşturma
4. Widget'lar ✔. NOT: SD kart uygulaması taşırsanız, widget kullanamazsınız. Bu Android nedeniyle ve değiştirilemez
✔ tüm özellikleri bulmak için entegre kılavuzu kullanın
App Güvenlik nedenlerinden hiçbir internet izni için vardır. Farklı cihazlar tek bir kullanıcı olarak uygulamasını kullanmak veya Dropbox vs otomatik yedeklemeler eklemek için, bu Dropsync veya FolderSync gibi bir senkronizasyon uygulaması kullanmanız önerilir. Daha fazla bilgi için, entegre kılavuzdaki bölüm "Senkronizasyon" okuyunuz.
Benim Bütçe Defteri kullanımı kolaydır - onun daha da geliştirilmesi, kullanıcıların isteklerine ve ihtiyaçlarına dayalı olacaktır.
Eğer uygulaması ile herhangi bir sorun yaşamanız ya da bir öneri yapmak isterseniz, sadece [email protected] bir mail
Anahtar Kelimeler
finans, banka, hesap, tasarruf hesabı, cari hesap, işlem, bütçeleme, finans, cüzdan, temizlik kitap

İndirme Linki

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bulentcan, 35mustafa, en-sel ve 1 kişi daha

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

bdts61

Üye
Çok teşekkür ederim

corus54

corus54

Üye
Tesekkurler

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Çeviride gördüğünüz hatalar var ise yazarsanız düzeltirim.Bütçem programı son sürüme yükseltildi. Çeviride görülen hatalar giderildi. Yardım dosyası çevrildi.

corus54

corus54

Üye
Tesekkurler guncelledik sayende

Emip

Emip

Üye
:tşk:

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi